Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Motyl (The Butterfly) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajdziesz opis przejścia sceny Motyl (The Buttefly). Ethan musi przystąpić do kolejnej próby porywacza i zakłada ona między innymi przeciskanie się przez szyb wentylacyjny oraz unikanie elektryczności.

Uwaga: Jest to druga próba Ethana. Jej wykonanie jest trudne, ale zaleca się jej zaliczenie. Ponownie możesz uzyskać dwa trofea, przy czym wzajemnie się one wykluczają: za pomyślne ukończenie poziomu otrzymasz trofeum Zelektryzowany (Electrified) oraz przeciwnie - za rezygnację lub niepowodzenie w ukończeniu wyzwania trofeum Tchórz! (Coward) (po drugie trofeum najlepiej powrócić dopiero po ukończeniu gry, dzięki czemu nie zaburzysz linii fabularnej). Dodatkowo za poprawne przejście wszystkich pięciu prób zdobywa się trofeum Wypróbowany Mistrz (Trial Master).

Obejdź budynek od lewej i przejdź przez otwór w siatce - Motyl (The Butterfly) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Obejdź budynek od lewej i przejdź przez otwór w siatce

Aby wejść do budynku, musisz okrążyć go od lewej strony, iść wzdłuż płotu i wejść przez dziurę za rogiem. Przejdź między transformatorami i wejdź przez drzwi. W środku otwórz klapę, podnieś zapałki i wejdź do środka. Spotka Cię niemiła niespodzianka - potłuczone szkło. Musisz jednak iść dalej.

Tam, gdzie wskazuje płomień podążaj - Motyl (The Butterfly) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Tam, gdzie wskazuje płomień podążaj

Używaj zapałek, aby się nie zgubić - na każdym rozwidleniu zapalaj jedną i kieruj się w stronę, w którą wskazuje ogień. Kolejno będzie to: Prawo, lewo, lewo, prawo. Teraz spotka Cię kolejna niemiła niespodzianka. Musisz przejść przez pomieszczenie pełne transformatorów, z porozwieszanymi kablami wysokiego napięcia pomiędzy nimi.

Przypatrz się, a dostrzeżesz, że po większości z nich przelatują wielkie iskry, ale niektóre tylko iskrzą się słabiej - między nimi możesz przejść - Motyl (The Butterfly) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Przypatrz się, a dostrzeżesz, że po większości z nich przelatują wielkie iskry, ale niektóre tylko iskrzą się słabiej - między nimi możesz przejść. W rzędzie najbliższym Tobie przejdź między czwartym, a piątym transformatorem (patrząc od lewej strony).

Czerwony ekran to jedyna forma ostrzeżenia przed kolejnym błędem mogącym zakończyć wyzwanie - Motyl (The Butterfly) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Czerwony ekran to jedyna forma ostrzeżenia przed kolejnym błędem mogącym zakończyć wyzwanie

Bądź ostrożny podczas przechodzenia - możesz pomylić się tylko kilka razy. Jeśli obwód ekranu robi się czerwony - Ethan jest na granicy wytrzymałości. W razie czego nie zginie, ale po prostu nie zaliczysz próby. Po tym jak znajdziesz się pierwszymi kablami dalej kieruj się w przód, potem musisz skręcić w lewo. Obróć się i przechodź. Teraz odwróć się w prawo i przejdź oba rzędy transformatorów.