Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Twarzą w twarz (Face to Face) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain zawiera opis przejścia sceny Twarzą w twarz (Face to Face). W etapie tym powrócisz do posiadłości Kramerów, przy czym tym razem Scott Shelby przystąpi do bezpośrednich walk z ochroniarzami. Ostatecznym celem wizyty jest doprowadzenie do konfrontacji z Charlesem Kramerem.

Wjedź na posesję Kremera i dostań się do niego - Twarzą w twarz (Face to Face) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Wjedź na posesję Kremera i dostań się do niego

Rozpocznij od dodania gazu. Następnie wrzuć bieg i dodaj gazu ponownie. Teraz musisz po prostu wciskać odpowiednie przyciski, aby strzelać do ochroniarzy. W miarę możliwości bezbłędnie rozegraj całą sekwencję QTE. Do zdobycia jest trofeum Niepokonany Scott (Invincible Scott), ale tylko jeśli ani razu się nie pomylisz. Jeśli masz problemy z tą sceną to powróć do niej po ukończeniu gry i ustaw niższy poziom trudności.

Jeśli kilka razy zawalisz QTE, Scott będzie zmuszony uciec. Nie ma to żadnego wpływu na dalsze rozdziały gry, ale przecież chcemy sobie pogadać z człowiekiem, który prawie nas zabił (oraz zdobyć nowe trofeum).

Po zabiciu około piętnastu ochroniarzy, wejdziesz wreszcie do pokoju Kramera - Twarzą w twarz (Face to Face) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Po zabiciu około piętnastu ochroniarzy, wejdziesz wreszcie do pokoju Kramera. Pogadaj z nim. Masz teraz wybór - pomóc mu poprzez podanie mu lekarstwa, lub zostawić go na pewną śmierć.

Jeśli chcesz mu pomóc - tabletki są w biurku w szufladzie z lewej strony. Wybór tego wariantu nagradzany jest trofeum Miękkie serce (Kind Hearted).

Jeśli chcesz żeby Kramer zginął - wyjdź z pomieszczenia. To zalecany wybór jeżeli masz w planach odblokowanie osiągnięcia Zbrodnia doskonała (Perfect Crime). Dla przypomnienie zakłada ono podejmowanie różnych decyzji na przestrzeni całej gry (więcej w naszym poradniku trofeowym).