Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hitman: Marrakesz - Osiągnięcia, Trofea poradnik Hitman

Zbyt duży,by upaść (Too Big to Fail)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć misję Złota Klatka w Marrakeszu.

Komentarz: Osiągnięcie otrzymasz niezależnie od tego w jaki sposób pozbędziesz się Clausa Hugo Strandberga i Rezy Zaydana.

Osobiste podejście kalibru .50 (.50 Personal Touch)

Przebierz się za więźnia i zaczekaj na przybycie Zaydana - Hitman: Marrakesz - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Przebierz się za więźnia i zaczekaj na przybycie Zaydana
Wciel się w postać masażysty - Hitman: Marrakesz - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Wciel się w postać masażysty
Aktywuj działko APC gdy na placu pojawią się cele misji - Hitman: Marrakesz - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Aktywuj działko APC gdy na placu pojawią się cele misji

Sposób odblokowania: Musisz zamordować Zaydana jako więzień, Strandberga podczas sesji masażu, oraz Strandberga i Zaydana z działka kalibru .50.

Komentarz: Osiągniecie to zakłada skorzystanie z różnych wariantów zabójstw Clausa Hugo Strandberga i Rezy Zaydana. Więzień jest w szkole i po "przejęciu jego tożsamości" możesz wyeliminować Zaydana po tym jak pojawi się w sali tortur. Strandberga możesz zabić w ambasadzie grając jako masażysta. Strandberga i Zaydana możesz zabić z pomocą działka wozu APC po tym jak spotkają się na dziedzińcu przy budynku szkoły. Wszystkie te techniki zostały dokładnie omówione na stronie z opisem przejścia misji w Marrakeszu.

Niefortunna fortuna (Unfortunate Fortune)

1 - Hitman: Marrakesz - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Sposób odblokowania: Musisz obdarować jednego z żebraków monetami - Hitman: Marrakesz - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Sposób odblokowania: Musisz obdarować jednego z żebraków monetami.

Komentarz: Żebraka możesz odnaleźć podczas eksploracji rynku i jego lokalizację prezentują powyższe obrazki. W celu zaliczenia tego nietypowego osiągnięcia musisz podarować mu 5 monet, tj. sprawić żeby wylądowały one na umieszczonej przed nim tacce. Zabierz ze sobą na misję monety, by dysponować już na starcie trzema z nich. Dwie kolejne możesz odnaleźć dzięki eksploracji mapy - odnajdziesz je m.in. na ladzie w sklepie z butami (M5,25), czyli tym, na tyłach którego znajduje się tunel łączący rynek z ambasadą.

Atrakcje turystyczne (Tourist Attractions)

Sposób odblokowania: Musisz wykorzystać wszystkie możliwości (opportunities) dostępne podczas rozgrywania misji w Marrakeszu.

Komentarz: Możliwości to nic innego jak okazje na eliminowanie celów misji na różne sposoby. Ich listę możesz przejrzeć w dowolnym momencie po zatrzymaniu gry i przejściu do odpowiedniej zakładki. Z dość oczywistych względów nie jest możliwe ukończenie ich wszystkich za jednym podejściem. Musisz wielokrotnie przystąpić do zadania w Marrakeszu i za każdym razem najlepiej skupić się na doprowadzeniu do końca jednej wybranej okazji (ewentualnie dwóch jeśli dotyczą one różnych celów i wzajemnie się nie wykluczają). Wskazówki odnośnie eliminowania głównych celów misji na różne sposoby znajdują się w rozdziale z opisem przejścia.

Eskalacja Marrakeszu (Marrakesh Escalated)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć piąty poziom trybu Eskalacji w Marrakeszu.

Komentarz: W eskalacjach Agent 47 stawiany jest przed coraz bardziej skomplikowanymi wyzwaniami dotyczącymi realizacji zabójstw. Marrakesz ma dostępnych kilka eskalacji i na potrzeby tego osiągnięcia musisz ukończyć tylko jedną z nich.

Ostrożne planowanie (Careful Planning)

Sposób odblokowania: Musisz wybrać alternatywne miejsce rozpoczęcia misji w Marrakeszu i skorzystać z dostawy Agencji żeby przemycić na teren misji jakiś przedmiot.

Komentarz: Obie wymienione wyżej opcje stają się dostępne dopiero po awansowaniu na wyższe poziomy mistrzostwa (rangi). Postaraj się co najmniej raz ukończyć misję w Marrakeszu na "standardowych zasadach" i dopiero wtedy sprawdź czy możesz skorzystać z wyboru miejsca startowego i opcji dostawy sprzętu.

Antyczny Marrakesz (Ancient Marrakesh)

Sposób odblokowania: Musisz osiągnąć dwudziesty poziom mistrzostwa w Marrakeszu.

Komentarz: Na kolejne poziomy mistrzostwa (rangi) możesz awansować dzięki zaliczaniu różnorakich wyzwań powiązanych z misją w Marrakeszu. Dotyczą one między innymi eliminowania celów misji na różne sposoby, odnajdywania unikalnych przedmiotów przydatnych w realizacji zabójstw czy rozpoczynania misji w innych miejscach. Nie musisz zaliczać wszystkich dostępnych wyzwań żeby awansować na 20 rangę (gra informuje o niej m.in. po ukończeniu misji), tak więc wybieraj w pierwszej kolejności te wyzwania, które najbardziej ci odpowiadają.