Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opuszczenie obszaru misji | Bangkok - Klub 27 | Solucja Hitman poradnik Hitman

Bangkok nie daje wielu możliwości ucieczki agentowi 47. Istnieją dokładnie dwa sposoby na wydostanie się z kompleksu hoteloweg Himmapan - jeden to droga wodna, drugi zaś to droga lądowa. W przeciwieństwie do misji w Marrakeszu, punkty ewakuacyjne rozlokowane w Bangkoku nie wymagają od gracza żadnych dodatkowych aktywności - wystarczy jedynie podejść do punktu i wejść z nim w interakcję.

Ucieczka łodzią

Zachodzące słońce nad rzeką Chao Phraya robi fenomenalne wrażenie. - Opuszczenie obszaru misji | Bangkok - Klub 27 | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zachodzące słońce nad rzeką Chao Phraya robi fenomenalne wrażenie.

Oczekująca nas motorówka (M6,27) - przycumowana przy głównym molo - to punkt ewakuacyjny, do skorzystania z którego nie są wymagane żadne dodatkowe aktywności (takie jak chociażby znalezienie kluczy do furgonetki w Marrakeszu). Aby dostać się do łajby należy opuścić budynek przez główny hol i nieustannie iść na wprost. Motorówka czeka na agenta 47 na końcu kei.

Wyjście ewakuacyjne

Nieużywane przejście ewakuacyjne służy do wydostania się z hotelu drogą lądową. - Opuszczenie obszaru misji | Bangkok - Klub 27 | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Nieużywane przejście ewakuacyjne służy do wydostania się z hotelu drogą lądową.

Wyjście przez drzwi ewakuacyjne (M6,12) prowadzące w głąb wyspy to rozwiązanie nieznacznie bardziej skomplikowane - aby z niego skorzystać należy wejść do podziemnego korytarza dla pracowników hotelowych, a następnie kierować się nim w kierunku portu. Na ostatnim rozwidleniu możemy wybrać wyjście prowadzące do przystani lub podążyć w stronę drzwi oznaczonych czerwonym neonem z napisem "EMERGENCY EXIT"