Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman poradnik Hitman

W misji "Dom zbudowany na piasku" gry Hitman możesz odnaleźć siedem przebrań. Nie jest to zbyt szeroki wybór strojów i do odnalezienia nie ma też zbyt wielu cennych przedmiotów. Poniżej odnajdziesz zestawienie wszystkich dostępnych przebrań (najlepsze jest przebranie ochroniarza) oraz listę najważniejszych przedmiotów, które możesz odnaleźć podczas pobytu w Marrakeszu.

Przebrania

Przebranie sklepikarza (Shopkeeper)

Przebranie sklepikarza - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie sklepikarza

Przebrania sklepikarza możesz bez żadnych problemów pozyskać już na samym początku misji. Nieużywany ustrój znajduje się mianowicie wewnątrz przyczepy (M10,5). Nie jest to niestety zbyt wartościowe przebranie, gdyż sklepikarze nie mają żadnych specjalnych uprawnień.

Przebranie sprzedawcy żywności (Food Vendor)

Przebranie sprzedawcy żywności - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie sprzedawcy żywności

Przebranie sprzedawcy żywności nie jest łatwe do zdobycia, a to dlatego, że zdecydowana większość z nich pozostaje przez cały czas w miejscach publicznych. Wyjątkiem jest sprzedawca, który co jakiś czas zatrzymuje się przy pionowej rurze w zachodniej części mapy (M10,7). Możesz go tam po cichu wyeliminować. Grając jako sprzedawca żywności możesz łatwiej zatruć Mendolę po dotarciu do jednego z kramików.

Przebranie kelnera (Waiter)

Przebranie kelnera - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie kelnera

Przebranie kelnera możesz odnaleźć w pomieszczeniu dla personelu w kawiarni Shisha Cafe (M10,5). Jego założenie pozwoli ci dotrzeć do kilku nowych obszarów w strefie dla VIP-ów w kawiarni (m.in. do pomieszczenia z lampą naftową) oraz użyć mechanizmu podnoszenia wody w basenie. Podczas pobytu w kawiarni uważaj jednak na innego kelnera, który podróżuje po całej tej okolicy i który może rozpoznać Agenta 47.

Przebranie majstra (Handyman)

Przebranie majstra - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie majstra

Przebranie majstra może ci przydać się przy zaaranżowaniu jednego ze śmiertelnych wypadków Matthieu Mendoli. Nieużywany strój majstra znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym (M10,7) i żeby otworzyć to pomieszczenie dobrze jest pozyskać klucz znajdujący się obok miejsca, w którym inny majster naprawia budkę telefoniczną (M10,4). Po założeniu przebrania możesz zainteresować się właśnie wspomnianą budką, by jej wyładowania doprowadziły do śmierci Mendoli.

Przebranie ochroniarza (Bodyguard)

Przebranie ochroniarza - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie ochroniarza

To zdecydowanie najlepsze przebranie do pozyskania na potrzeby tej misji, gdyż grając jako ochroniarz będziesz mógł podróżować po całej mapie, w tym zajrzeć także do strefy VIP-ów w kawiarni i na dach budynku gdzie planowane jest spotkanie celów misji. Strój ochroniarza bardzo łatwo możesz pozyskać po dotarciu do północno-zachodniej części mapy (M10,19). Przebywa tam chory ochroniarz, którego możesz zaatakować. Pamiętaj tylko o tym żeby ukryć jego ciało i odciągnąć jego kolegę np. monetą do rzucania, bo może on zdemaskować Agenta 47.

Przebranie żołnierza (Military Soldier)

Przebranie żołnierza - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie żołnierza

Przebranie to nie jest zbyt pożyteczne w opisywanej misji i powinieneś nim zainteresować się tylko jeśli masz w planach zdobycie wyzwania "Kameleon" (założenie wszystkich strojów). Możesz wtedy zdecydować się na zaatakowanie np. jednego z żołnierzy patrolujących uliczkę pomiędzy miejscem startu i zamkniętą szkołą.

Przebranie wróżbity (Fortune Teller)

Przebranie wróżbity - Przebrania | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Przebranie wróżbity

Przebranie wróżbity powiązane jest z jedną z metod eliminacji Matthieu Mendoli. Wróżbita przebywa w budynku w północnej części mapy (M10,5) i możesz go nakłonić do wyjścia na zewnątrz dzięki sabotowaniu pobliskiego generatora. Możesz następnie powrócić do środka już jako wróżbita, pozbyć się aktualnego klienta i zaczekać na przybycie Mendoli.