Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman poradnik Hitman

Kong Tuo-Kwang to jeden z dwóch głównych celów misji "Dom zbudowany na piasku" gry Hitman. Większość metod na zamordowanie tej osoby powiązana jest z różnymi obiektami w strefie dla VIP-ów gdzie przebywa Kwang. Ich zestawienie zamieszczone zostało w dalszej części tekstu.

Zatrucie fajki shisha Kong Tuo-Kwanga

Zatruj fajkę - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zatruj fajkę

Ten wariant zabójstwa zakłada otrucie Kwanga. Fajka shisha jest w jednym z pomieszczeń strefy dla VIP-ów (M10,7). Możesz tam wejść po tym jak miejsce to opuści Kong Tuo-Kwang, nawet wtedy gdy nie korzystasz aktualnie z żadnego przebrania. Do zatrucia Kwanga najlepiej jest użyć śmiertelnej trucizny. Z racji tego, że nie ma żadnej takiej trucizny na mapie musiałbyś zabrać ją ze sobą na misję.

Jeśli Kong pojawił się w łazience, to możesz go utopić - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Jeśli Kong pojawił się w łazience, to możesz go utopić

Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z trutki na szczury. Na mapie do odnalezienia jest kilka trutek (M10,10)(M10,12)(M10,14). W tym przypadku po wsypaniu trucizny udaj się do toalety (M10,10) i zaczekaj w ukryciu na przybycie Kwanga, który zacznie wymiotować do WC. Wykorzystaj okazję do tego żeby go utopić.

Uwaga - Pamiętaj żeby wejść do toalety przed Kwangiem, bo jeden z jego ochroniarzy zacznie pilnować wejścia do niej.

Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga po zrzuceniu lampy do basenu

Mechanizm kontrolujący poziom wody jest przy barze - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Mechanizm kontrolujący poziom wody jest przy barze

Ta technika zabójstwa wymaga pewnych przygotowań. Dobrze jest przede wszystkim "przeobrazić się" w kelnera i nieużywane przebranie kelnera możesz odnaleźć w bocznym pomieszczeniu dla personelu (M10,5). Po zdobyciu tego stroju zainteresuj się basenem zlokalizowanym w centralnej części obszaru dla VIP-ów (M10,8). Zajrzyj do baru i odszukaj tam mechanizm, którego użycie pozwoli na podniesienie poziomu wody w basenie. Z racji wykorzystywania stroju kelnera nie zostaniesz zdemaskowany, ale musisz uważać na pojedynczego innego kelnera podróżującego po okolicy.

Udaj się teraz do toalety (M10,10) i odszukaj w niej rurę, po której główny bohater może zacząć się wspinać - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry

Udaj się teraz do toalety (M10,10) i odszukaj w niej rurę, po której główny bohater może zacząć się wspinać. Pozwoli ci to dotrzeć do pokazanej na obrazku korby (M10,11).

Kong zostanie porażony prądem - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Kong zostanie porażony prądem

Pozostań w tym miejscu i zaczekaj aż Kong Tuo-Kwang zatrzyma się przy basenie (dojdzie do tego niedługo po tym jak wyjdzie z pomieszczenia z fajką shisha). Użyj wtedy mechanizmu żeby spuścić do wody lampę. Kong zginie w wyniku śmiertelnego porażenia wyładowaniami (zobrazuje to krótki filmik).

Uwaga - Do zrzucenia lampy możesz też użyć broni palnej. W takiej sytuacji strzał najlepiej jest oddać z ukrycia, np. z toalety (wychyl się na tyle żeby widzieć lampę).

Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga w eksplozji gazu

Daj się przeszukać jednemu z ochroniarzy - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Daj się przeszukać jednemu z ochroniarzy

Ta metoda zabójstwa dotyczy doprowadzenia do wycieku gazu i następnie do eksplozji po tym jak cel misji zapali lampę naftową. Także i w tym przypadku rozpocznij od pozyskania przebrania kelnera (M10,5). Pozostań jeszcze na chwilę w pomieszczeniu personelu i wyrzuć z inwentarza wszystkie zakazane przedmioty (broń palna, ładunki wybuchowe itp.). Dopiero po wykonaniu tej czynności dotrzyj do zachodniego pomieszczenia (M10,9), którego pilnuje dwóch ochroniarzy. Pozwól jednemu z nich się przeszukać.

Kwang zginie tuż po zapaleniu zgaszonej wcześniej lampy - Zamordowanie Kong Tuo-Kwanga | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Kwang zginie tuż po zapaleniu zgaszonej wcześniej lampy

Po wejściu do prywatnego pomieszczenia Kwanga zgaś lampę naftową. Podejdź następnie do rury, którą płynie gaz i odkręć zawór. Możesz już opuścić ten obszar. Zaczekaj aż Kong Tuo-Kwang dotrze w to miejsce. Cel misji zapali lampę naftową i akcja ta doprowadzi do potężnej eksplozji. Dobrze jest być już wtedy z dala od miejsca ataku, bo wybuch z oczywistych względów zaalarmuje wszystkich ochroniarzy.