Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobycie dokumentów i opuszczenie terenu misji | Marrakesz - Dom z piasku poradnik Hitman

Na stronie tej znajdują się informacje na temat ostatnich czynności, które musisz wykonać żeby zaliczyć misję "Dom zbudowany na piasku" gry Hitman. Mowa tu mianowicie o pozyskaniu dokumentów, w posiadaniu których był Matthieu Mendola, oraz ustaleniu sposobu opuszczenia mapy.

Pozyskanie dokumentów

W celu zaliczenia misji Dom zbudowany na piasku oprócz zamordowania Matthieu Mendoli i Kong Tuo-Kwanga musisz także odzyskać tajne dokumenty, które miały zostać przekazane w trakcie ich spotkania - Zdobycie dokumentów i opuszczenie terenu misji | Marrakesz - Dom z piasku - Hitman - poradnik do gry

W celu zaliczenia misji "Dom zbudowany na piasku" oprócz zamordowania Matthieu Mendoli i Kong Tuo-Kwanga musisz także odzyskać tajne dokumenty, które miały zostać przekazane w trakcie ich spotkania. Dokumenty są w posiadaniu Matthieu Mendoli, przy czym nie możesz ich pozyskać polegając np. na kradzieży kieszonkowej. Zamiast tego musisz pamiętać o tym żeby zabrać je z ziemi po tym jak zamordujesz Mendolę. Pojawią się one dokładnie w miejscu, w którym Mendola zginął (przykład na powyższym obrazku) i jeśli zdecydowałeś się na atak na odległość (np. z pomocą snajperki) to czekać Cię będzie dodatkowa podróż. Dobrą wiadomością jest to, że inne osoby nie zainteresują się dokumentami i nie zabiorą ich z ziemi.

Uwaga - Jeśli nie potrafisz odnaleźć dokumentów to otwórz mapę. Powinny one być na niej zaznaczone (dopiero po tym jak Mendola zginie).

Opuszczenie obszaru misji

Kluczyki do auta leżą na małym stoliku - Zdobycie dokumentów i opuszczenie terenu misji | Marrakesz - Dom z piasku - Hitman - poradnik do gry
Kluczyki do auta leżą na małym stoliku

Na opuszczenie terenu misji możesz zdecydować się dopiero po wyeliminowaniu obu celów ORAZ zdobyciu dokumentów. Na mapie są cztery główne wyjścia (M10,12) i możesz zdecydować się na wybór dowolnego z nich. Oprócz tego do ucieczki z obszaru misji możesz użyć małej furgonetki zaparkowanej niedaleko miejsca startu w południowej części mapy (M10,13). Chcąc z niej skorzystać musisz jednak posiadać kluczyki do samochodu i odnajduje się je na jednym ze stolików w południowej części kawiarni Shisha Cafe (M10,2).