Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hitman: Eksploracja planu filmowego, Sapienza - Ikona | Solucja poradnik Hitman

Obszar działania w misji "Ikona" gry Hitman jest dość ograniczony, ale mimo wszystko warto zapoznać się z podstawowymi zasadami jego eksploracji, które zamieszczone zostały poniżej. Na stronie znajduje się też informacja o dostępnych miejscach zakończenia misji już po zamordowaniu Dino Bosco.

Zbadanie planu filmowego

Przekradnięcie się obok planu filmowego jest możliwe, choć ryzykowne - Hitman: Eksploracja planu filmowego, Sapienza - Ikona | Solucja - Hitman - poradnik do gry
Przekradnięcie się obok planu filmowego jest możliwe, choć ryzykowne

Misję rozpoczyna się w ogólnodostępnym miejscu (M9,1), ale cały obszar wokół planu filmowego (M9,4) nie jest dostępny dla osób postronnych. W większości miejsc wstępu na plan filmowy pilnują ochroniarze i uniemożliwia to przekradnięcie się obok nich. Są też wyjątki od tej reguły. Możesz przekraść się np. przemieszczając się przy zachodnim murze oddzielającym niedostępną w tej misji posiadłość od rynku czy przeskoczyć przez metalowy płotek obok przyczepy i generatorów (M9,7). Możesz też przekraść się przez kawiarnię (M9,3) i zbliżyć się dzięki temu do przyczepy Dino Bosco.

Na wariant skradania się po planie filmowym warto zdecydować się tylko jeśli planujesz ukończyć misję w domyślnym stroju Agenta 47. W takiej sytuacji możesz też dotrzeć do tylnego wejścia do kawiarni (M9,5) i wykorzystać to, że co jakiś czas pojawia się tam tylko pracownik ekipy filmowej. W przeciwnym wypadku dobrze byłoby jak najszybciej zaopatrzyć się w przebranie i najlepiej żeby był to strój pracownika ochrony (szczegóły na temat pozyskiwania przebrań są na poprzedniej stronie poradnika).

Pomieszczenie monitoringu jest na poziomie 6 - Hitman: Eksploracja planu filmowego, Sapienza - Ikona | Solucja - Hitman - poradnik do gry
Pomieszczenie monitoringu jest na poziomie 6

Jeśli planujesz ukończyć misję bez informowania przeciwników o swojej obecności to nie zapomnij odwiedzić pomieszczenia monitoringu zlokalizowanego na poziomie 6 ratusza (M9,9). Pokój z monitoringiem nie jest przez nikogo pilnowany. Drzwi do niego są zamknięte, ale możesz łatwo odnaleźć klucz do ratusza w jednym z małych budynków na północ od planu filmowego (M9,4).

Miejsca zakończenia misji

Autem Dino Bosco możesz uciec tylko jeśli masz przy sobie kluczyk znaleziony w przyczepie - Hitman: Eksploracja planu filmowego, Sapienza - Ikona | Solucja - Hitman - poradnik do gry
Autem Dino Bosco możesz uciec tylko jeśli masz przy sobie kluczyk znaleziony w przyczepie

Po tym jak zamordujesz Dino Bosco będziesz oczywiście musiał dodatkowo opuścić mapę. Możesz tego dokonać na dwa sposoby:

  • Dotarcie do bramy starego miasta (M9,7)
  • Skorzystanie z auta Dino Bosco, które zaparkowane jest niedaleko miejsca startu (M9,2) - w celu dokonania jego kradzieży musisz mieć kluczyk do samochodu, który jest w przyczepie Dino Bosco (M9,5)