Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hitman: Przebrania i ważne przedmioty, Sapienza - Ikona | Solucja poradnik Hitman

W misji "Ikona" gry Hitman dostępne są jedynie cztery przebrania i nie odnajdziesz też w niej zbyt dużej liczby wartościowych przedmiotów. Zestawienie najważniejszych obiektów znajduje się poniżej i zainteresuj się w szczególności podpowiedziami odnośnie pozyskania stroju ochroniarza, który ułatwi ci dotarcie do wszystkich miejsc związanych z możliwością zamordowania Dino Bosco.

Przebrania

Przebranie pracownika ekipy filmowej (Movie Crew)

Przebranie pracownika ekipy filmowej - Hitman: Przebrania i ważne przedmioty, Sapienza - Ikona | Solucja - Hitman - poradnik do gry
Przebranie pracownika ekipy filmowej

Założenie tego przebrania pozwoli ci przemieszczać się po dużej części planu filmowego. Mowa tu przede wszystkim o centralnej części rynku gdzie znajdują się wszystkie rekwizyty oraz jego wschodniej części gdzie odnajdziesz generatory i przyczepę Dino Bosco. Członkowie ekipy filmowej nie mają niestety prawa wstępu do północnego budynku ze skrzynką z paliwem (M9,13) ani do zachodniego obszaru gdzie znajdują się konsola sterowania ciśnieniem rampy (M9,9) i detonator (M9,10). Grając jako pracownik ekipy filmowej możesz sabotować generatory (M9,7) oraz lampę gazową (M9,1) nie ryzykując zdemaskowania przez inne osoby.

Opisywane przebranie najłatwiej możesz pozyskać odciągając jednego z pracowników przebywających niedaleko miejsca startu (M9,3) i możesz do tego celu użyć choćby monety (jedna leży na ziemi obok). Gotowe przebranie jest obok toalet we wschodniej części mapy (M9,7), ale nie warto się po nie wybierać, bo jest ono w obszarze strzeżonym i ponadto w okolicy przebywa kilka osób, które łatwo mogą odnotować moment zmiany stroju przez Agenta 47.

Przebranie asystenta kuchennego (Kitchen Assistant)

Przebranie asystenta kuchennego - Hitman: Przebrania i ważne przedmioty, Sapienza - Ikona | Solucja - Hitman - poradnik do gry
Przebranie asystenta kuchennego

Przebranie to nie ma zbyt wielu zastosowań. Pozwala ono na odwiedzanie jedynie ogólnodostępnych części mapy i jedynym wyjątkiem jest kawiarnia (M9,3). Głównym powodem dla zdobycia tego stroju jest możliwość wsypania trucizny w miejscu, w którym Dino Bosco ma spotkać się z fanami (M9,1), gdyż grając jako asystent kuchenny można tego dokonać bez ponoszenia ryzyka wykrycia.

Strój asystenta możesz zdobyć np. atakując jednego z pracowników kuchennych na tyłach głównego budynku (M9,6) lub w kawiarni (M9,2). Znacznie łatwiej jest jednak dotrzeć do furgonetki z pozostawionym nieużywanym strojem (M9,3). Pamiętaj jednak wtedy o tym żeby przed zabraniem stroju upewnić się, że nikt nie jest zwrócony w stronę głównego bohatera.

Przebranie pracownika ochrony (Security)

Przebranie pracownika ochrony - Hitman: Przebrania i ważne przedmioty, Sapienza - Ikona | Solucja - Hitman - poradnik do gry
Przebranie pracownika ochrony

To najbardziej pożyteczne przebranie dostępne w misji "Ikona", gdyż po jego założeniu możesz swobodnie przemieszczać się po całej mapie. Agent 47 musi wtedy tylko uważać na pojedynczych innych ochroniarzy, którzy mogą zdemaskować go pomimo założonego stroju (mowa tu m.in. o strażniku stojącym obok kawiarni, jednym z ochroniarzy przy wejściu do przyczepy Dino Bosco i przeciwniku zajętemu patrolowaniem terenu w pobliżu detonatora pirotechnicznego).

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie