Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Opuszczenie terenu misji | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman poradnik Hitman

Wejście do wagonika kolejki to najlepszy sposób na zakończenie misji - Opuszczenie terenu misji | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Wejście do wagonika kolejki to najlepszy sposób na zakończenie misji

Teren misji możesz opuścić na kilka różnych sposobów i wybór metody ewakuacji powinien być przede wszystkim uzależniony od miejsca pobytu Agenta 47 w momencie zamordowania wszystkich celów misji oraz od używanego aktualnie przebrania. Dostępne miejsca opuszczenia prywatnego szpitala Gama to:

  • Kolejka górska (M8,4) - Dotarcie do wagonika kolejki jest zdecydowanie najprostsze, bo możesz tego dokonać korzystając z dowolnego przebrania (także stroju pacjenta). Warto jedynie odnotować, że kolejka może być niedostępna jeśli wcześniej Yuki Yamazaki próbowała nią uciec i jeśli musiałeś doprowadzić do odczepienia wagonika od reszty konstrukcji.
  • Skuter śnieżny (M8,12) - Sam skuter nie jest przez nikogo pilnowany, aczkolwiek w okolicy przebywa dwóch majstrów i wschodnia część mapy jest dodatkowo nieustannie patrolowana przez dwóch strażników.
  • Górska ścieżka (M8,17) - To idealne miejsce do rozpoczęcia i zakończenia misji jako snajper, szczególnie że tuż obok znajduje się jedna ze skrytek Agencji. Wyjście to nie jest pilnowane, przy czym w przypadku zaalarmowania wrogów mogą się tu pojawić jacyś strażnicy.
  • Śmigłowiec (M8,14) - Do śmigłowca najtrudniej jest dotrzeć jeśli korzystasz z przebrania, które nie uprawnia głównego bohatera do wychodzenia poza teren szpitala (obok stoi m.in. kilku ochroniarzy, którzy mogą zostać zaalarmowani). W przeciwnym razie jest ono bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli Ericha Sodersa planujesz zlikwidować jako drugiego w kolejności.