Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman poradnik Hitman

Maya Parvati to jeden z czterech głównych celów do wyeliminowania w misji "Bojownicy o wolność". Możesz ją zabić polegając na powiązanej z nią Możliwości (Opportunities), choć nie jest to obowiązkowe. Najlepsze metody na pozbycie się Mayi opisane zostały poniżej.

Zaaranżowanie wypadku Mayi Parvati z udziałem tarana (możliwość Szpica)

Maya Parvati zajęta jest organizowaniem w dużej stodole (M7,19) prób z ataków na limuzynę - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry

Maya Parvati zajęta jest organizowaniem w dużej stodole (M7,19) prób z ataków na limuzynę. Jeśli chcesz możesz dotrzeć w tę okolicę, a dowiesz się, że dowódca grupy odniósł obrażenia w trakcie rozgrywania ostatniej próby.

"Pełnoprawny" pierwszy krok opisywanej akcji to przejęcie tożsamości dowódcy grupy uderzeniowej. Osoba ta przebywa w małym budynku w zachodniej części farmy (M7,8). Dowódcę pokazuje powyższy obrazek i poznasz go po tym, że będzie utykał. Jeśli zależy ci na szybkim rozwiązaniu sprawy to możesz zastrzelić dowódcę, ale musiałbyś też wtedy szybko zabić towarzyszącego mu żołnierza. Lepszym pomysłem jest otrucie dowódcy poprzez wsypanie trutki na szczury do butelki (w pomieszczeniu znajdziesz gotową do użycia trutkę). Po tym jak dowódca wypije wodę uda się do toalety. Możesz go tam łatwo zaskoczyć i zabrać jego strój (jeśli chcesz schować jego ciało to wyrzuć je przez okno i przeciągnij do pojemnika).

Porozmawiaj z Mayą żeby rozpocząć przygotowania do nowej próby - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Porozmawiaj z Mayą żeby rozpocząć przygotowania do nowej próby

Wyrusz do wspomnianej stodoły (M7,19) i zagadaj do Mayi Parvati żeby wyrazić swoją gotowość do wzięcia udziału w nowej próbie.

Uwaga - Zauważ, że Maya zadzwoni do Seana Rose'a żeby zaprosić go na pokaz. Dobrym pomysłem jest odczekanie z rozpoczęciem treningu aż Sean Rose również dotrze do stodoły. Nie jest to obowiązkowy krok, ale jeśli zdecydujesz się na takie działanie to Maya i Sean będą mogli zginąć w tym samym wypadku.

Sabotuj tarana - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Sabotuj tarana

NIE IDŹ za Mayą do miejsca przygotowań przed treningiem, tylko najpierw podejdź do mechanizmu zabezpieczenia tarana (M7,16). Musisz sabotować ten mechanizm, dzięki czemu taran będzie aktywowany od razu po naciśnięciu przycisku, a nie z wyraźnym opóźnieniem.

Dopiero teraz dotrzyj do miejsca gdzie odbywa się odprawa. Wysłuchaj jej i zainteresuj się składzikiem amunicji (M7,25). Zabierz ze sobą dowolny karabin oraz łom, który będzie potrzebny do pomyślnego zaliczenia próby (przedmiot ten odnajdziesz też na bagażniku limuzyny w głównej części stodoły).

Trafiaj z broni w głowy kolejnych manekinów - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Trafiaj z broni w głowy kolejnych manekinów

Przejdź do części stodoły z limuzyną, ustaw się obok innych żołnierzy i zaczekaj na uaktywnienie przez Mayę tarana. Akcja ta rozpocznie trening. Jeśli chcesz zmieścić się w przydzielonym limicie czasu (i w konsekwencji pomyślnie zaliczyć próbę) to musisz się śpieszyć. Na początek zacznij używać karabinu i trafiaj w kolejne manekiny w limuzynie (od lewej do prawej strony).

Użyj łomu żeby otworzyć tylne drzwi pojazdu - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Użyj łomu żeby otworzyć tylne drzwi pojazdu

Po trafieniu we wszystkie manekiny podbiegnij do tylnych drzwi limuzyny i wyważ je z pomocą łomu. Wyjmij z limuzyny dokumenty i pobiegnij z nimi do lewego przycisku (tego przy masce pojazdu). Wciśnięcie go zakończy próbę.

Załącz taran gdy Maya (i opcjonalnie również Sean) pojawi się na linii jego przejazdu - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Załącz taran gdy Maya (i opcjonalnie również Sean) pojawi się na linii jego przejazdu

Ustaw się teraz przy przycisku aktywacji tarana, z którego do tej pory korzystała wyłącznie Maya (M4,17). Zaczekaj aż Maya ustawi się w miejscu, w którym będzie jej mógł dosięgnąć taran i dopiero wtedy wciśnij przycisk żeby doprowadzić do wypadku.

Uwaga - Jeśli próbę oglądał Sean Rose to po rozpoczęciu rozmowy z Mayą również będzie on stał w miejscu pozwalającym na dosięgnięcie go taranem. W takiej sytuacji uaktywnienie tarana doprowadzi do śmierci dwóch celów misji.

Zrzucenie samochodu na Mayę Parvati

Spuść pojazd na Mayę po tym jak ustawi się ona dokładnie pod nim - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Spuść pojazd na Mayę po tym jak ustawi się ona dokładnie pod nim

Dotrzyj na plac we wschodniej części farmy (M7,17) i zauważ, że w jednym z garaży znajduje się interaktywny mechanizm podnośnika (M7,4). Zanim się nim zainteresujesz dobrze byłoby pozbyć się okolicznego technika i pozyskać jego przebranie (możesz go odciągnąć w ustronne miejsce załączając generator albo polegając na rzucanych obiektach).

Zaczekaj aż Maya Parvati wyjdzie ze stodoły. Po tym jak zbliży się ona do garażu podrzuć dowolny obiekt pod samochód utrzymywany na podnośniku. Po tym jak Maya ustawi się pod samochodem skorzystaj z mechanizmu żeby spuścić na nią pojazd.

Podpalenie Mayi Parvati

Sabotuj zbiornik i odczekaj na pojawienie się Mayi - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Sabotuj zbiornik i odczekaj na pojawienie się Mayi

Dotrzyj na plac we wschodniej części farmy (M7,17) i zacznij od pozbycia się technika z północnego garażu, bo mógłby on przeszkodzić ci w dalszych działaniach (możesz go odciągnąć w ustronne miejsce załączając generator albo polegając na rzucanych obiektach). Tuż obok garażu jest zbiornik paliwa (M7,5), który możesz sabotować, dzięki czemu substancja wyleje się na ziemię. Po tym jak tego dokonasz zaczekaj aż Maya Parvati opuści stodołę i oddaj strzał (najlepiej z broni z tłumikiem) gdy będzie przechodziła po rozlanej benzynie.

Uwaga - Jeśli nie wyeliminujesz technika to może on tu wcześniej zapalić papierosa i popsuje ci plan. W takiej sytuacji musiałbyś sabotować zbiornik tuż przed wykonaniem zabójstwa.

Uwaga - Możesz także spróbować podpalić Mayę przedziurawiając okoliczną beczkę, ale musiałbyś ją nakłonić (np. rzucanym obiektem) do zbliżenia się do beczki.

Zrzucenie beli siana na Mayę Parvati

Mechanizm jest na piętrze stodoły i dobrze byłoby wyeliminować najpierw okolicznych wrogów - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Mechanizm jest na piętrze stodoły i dobrze byłoby wyeliminować najpierw okolicznych wrogów

Bela siana wisi nad głównym wyjściem ze stodoły (M7,19). Użyj schodów lub wdrap się na dach garażu i przedostań się na górny poziom stodoły (M7,23). W lokacji tej przebywa dwóch milicjantów i dobrze byłoby pozbyć się ich, bo mogą ci przeszkodzić w wykonaniu zabójstwa (zostaniesz wykryty jeśli będą spoglądali w stronę głównego bohatera w momencie korzystania z mechanizmu). Na górnym poziomie stodoły znajduje się mechanizm dźwigu (M7,18). Musisz zaczekać z jego użyciem aż Maya Parvati będzie przechodziła dokładnie pod belą siana. Pamiętaj jednocześnie, że od momentu wciśnięcia przycisku użycia dźwigu do odpięcia beli siana minie krótka chwila. Warto w rezultacie zapisać wcześniej stan gry, bo można się łatwo pomylić.

Uwaga - W ten sam sposób możesz też zabić Seana Rose'a.

Zabicie Mayi Parvati w wyniku eksplozji gazu

Uszkodź przedłużacz i zbiornik z gazem dopiero po wyłączeniu prądu - Zamordowanie Mayi Parvati | Kolorado - Bojownicy o wolność | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Uszkodź przedłużacz i zbiornik z gazem dopiero po wyłączeniu prądu

Zabójstwo to najlepiej zaplanować dopiero po wyeliminowaniu dowódcy grupy uderzeniowej i założeniu jego stroju. Udaj się do stodoły i zignoruj początkowo Mayę Parvati. Udaj się na tyły stodoły (M7,19) i zacznij od zlokalizowania wyłącznika prądu. Po wciśnięciu go odszukaj na ziemi przedłużacz i sabotuj go z pomocą śrubokręta. W następnej kolejności dokonaj sabotażu zlokalizowanego tuż obok zbiornika z gazem.

Spotkaj się z Mayą Parvati i zaczekaj aż wyruszy do miejsca przeprowadzenia odprawy przed próbą ataku na limuzynę. Ustaw się przy włączniku prądu i skorzystaj z niego gdy Penelope będzie przechodziła obok zbiornika gazu. Wyładowania elektryczne doprowadzą do jego eksplozji.