Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman Jakie są sposoby wyeliminowania Yuki Yamazaki?

Yuki Yamazaki to jedna z dwóch osób, które musisz zamordować w misji "Situs Inversus". Możesz tego dokonać polegając na którejś z dostępnych Możliwości (Opportunities), choć nie jest to obowiązkowe. Najlepsze metody na pozbycie się Yuki opisane zostały poniżej.

Uwaga - Kolejność eliminacji celów misji nie ma dużego znaczenia. Największą zmianą jest to, że jeśli Erich Soders zginie jako pierwszy, to Yuki przestanie odwiedzać ogród w oczekiwaniu na spotkanie z dyrektorem placówki. Może ci to utrudnić zamordowanie jej z użyciem broni snajperskiej.

Zepchnięcie Yuki Yamazaki w przepaść podczas zajęć z jogi (możliwość Gorące źródła)

Po przekręcenie zaworu goście opuszczą gorące źródła - Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Po przekręcenie zaworu goście opuszczą gorące źródła

Z przeprowadzeniem zabójstwa w opisywany sposób nie musisz się śpieszyć, bo Yuki Yamazaki nie weźmie udziału w zajęciach z jogi dopóki nie przejmiesz tożsamości instruktora i się z nią nie spotkasz. Morderstwo wymaga odrobiny planowania i pierwszy krok to odwiedzenie obszaru do uprawiania jogi (M8,21). Możesz się tam zapoznać z grafikiem lekcji jogi, aczkolwiek nie jest to obowiązkowe. Ważniejsze będzie pozbycie się stąd pacjentów korzystających z gorących kąpieli. Musisz w tym celu najpierw pozyskać klucz francuski i jeden z takich przedmiotów odnajdziesz w garażu na poziomie 0 (M8,4). Do garażu możesz dotrzeć w przebraniu dowolnego pracownika placówki.

Po zdobyciu klucza udaj się do jednego z pomieszczeń pracowniczych sąsiadujących ze spa (M8,23). Odnajdziesz tam zawór zimnej wody i musisz zakręcić go używając do tego celu właśnie klucza francuskiego.

Instruktora zaatakuj gdy ten nie będzie obserwowany przez inne osoby - Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Instruktora zaatakuj gdy ten nie będzie obserwowany przez inne osoby

Kolejny krok to zdobycie przebrania instruktora jogi. Instruktor domyślnie podróżuje pomiędzy dwoma lokacjami - wspomnianym już wcześniej garażem na poziomie 0 (M8,10) oraz małymi pomieszczeniami zlokalizowanymi obok głównej części spa (M8,22). To właśnie w jednym z takich pustych pokoi najlepiej jest go zaatakować (w przypadku garażu musiałbyś najpierw pozbyć się majstra pracującego przy skuterze śnieżnym i upewnić się, że nikt inny nie odnotuje momentu ataku na instruktora).

Popchnij Yuki na sam koniec zajęć - Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Popchnij Yuki na sam koniec zajęć

Po założeniu nowego stroju odszukaj Yuki Yamazaki i spotkaj się z nią żeby poinformować ją o możliwości przystąpienia do lekcji jogi. Powróć wraz z Yuki do części sauny wyznaczonej do uprawiania jogi (M8,21). Jej ochroniarze powinni pozostać z tyłu, zaś pozostałych gości spa już stąd przepędziłeś.

Ustaw się w oznaczonym miejscu i wciśnij przycisk żeby rozpocząć zajęcia. Podczas lekcji jogi wciskaj kolejne przyciski żeby nakazywać Yuki przyjmowanie nowych póz. Yamazaki znajdzie się docelowo na samym końcu kładki i będziesz mógł po raz ostatni wcisnąć przycisk, dzięki czemu Agent 47 popchnie ją i Yuki zginie po zderzeniu ze skałami.

Zamordowanie Yuki Yamazaki podczas jej przerwy na papierosa (możliwość Palenie zabronione)

Papierosy są m.in. w pokoju Amosa Dextera - Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Papierosy są m.in. w pokoju Amosa Dextera

Ta metoda działania zakłada wykorzystanie nałogu Yuki Yamazaki do zamordowania jej. O jej upodobaniu do papierosów możesz dowiedzieć się podsłuchując rozmowy ochroniarzy przy wagoniku kolejki (M8,3), ale jest to opcjonalne.

Pierwszy pełnoprawny krok to pozyskanie paczki papierosów, które na terenie kliniki są zakazane. Najłatwiej jest zdobyć papierosy odwiedzając apartament Amosa Dextera (M8,2) i możesz w tym celu zdobyć przebranie lekarza lub przejść po gzymsie od strony apartamentu Agenta 47. W apartamencie papierosy odnajdziesz na jednym ze stolików. Inne okazje do pozyskania paczki papierosów są już mniej atrakcyjne - możesz włamać się do jednej z szafek w głównym szpitalu (M8,38) (wymagane jest posiadanie łomu) lub zaatakować jednego z majstrów przechadzających się na tyłach szpitala (M8,9) i odebrać mu papierosy (problematyczne byłoby pozbycie się jego ciała).

Miejsce pozostawienia papierosów w apartamencie Yuki - Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Miejsce pozostawienia papierosów w apartamencie Yuki

Papierosów nie możesz osobiście przekazać Yuki, tylko musisz podłożyć je w jednej z dwóch możliwych lokacji. Bardziej oczywista lokacja do pozostawienia paczki papierosów to apartament Yuki Yamazaki (M8,6). Wstępu do niego nie mają lekarze, ale możesz go bezproblemowo zinfiltrować w stroju ochroniarza (strój pozyskaj np. dzięki zaatakowaniu jednego z wrogów stojących przy kolejce górskiej). Po dotarciu do apartamentu (nie może w nim jednocześnie przebywać Yuki, bo zostaniesz przez nią zdemaskowany!) odszukaj w głównym pomieszczeniu miejsce do położenia paczki papierosów.

Yuki Yamazaki możesz przerzucić przez balustradę - Zamordowanie Yuki Yamazaki | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Yuki Yamazaki możesz przerzucić przez balustradę

Po tym jak Yuki Yamazaki powróci po raz kolejny do apartamentu zauważy papierosy i pójdzie zapalić jednego na balkon (M8,7). Do zamordowania jej w tym miejscu powinieneś się wcześniej przygotować. Jeśli chcesz zabić Yuki na balkonie to najpierw wyeliminuj dwóch innych strażników przerzucając ich przez balustradę. Po tym jak Yuki pojawi się na balkonie ją również możesz popchnąć. Zaliczysz dzięki temu wyzwanie, ale możesz zostać zauważony przez jej osobistego ochroniarza. Innym sposobem zachowania jest dotarcie na balkon sąsiedniego apartamentu Jasona Portmana (M8,3). Mógłbyś stamtąd oddać strzał w stronę Yuki gdy będzie oparta o balustradę (dobrze byłoby mieć na wyposażeniu broń z tłumikiem).

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie