Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman poradnik Hitman

Erich Soders to jedna z dwóch osób, które musisz zamordować w misji "Situs Inversus". To bardzo nietypowy cel misji, albowiem jest on nieruchomy i bezbronny. Dzieje się tak dlatego, że Soders leży na stole operacyjnym w oczekiwaniu na skomplikowany zabieg. Najlepsze metody na pozbawienie Sodersa życia opisane zostały poniżej. Są wśród nich "oficjalne" Możliwości oraz inne techniki, zakładające między innymi umiejętne wykorzystywanie aparatury medycznej szpitala.

Zamordowanie Ericha Sodersa po sabotowaniu KAI (możliwość Duch w maszynie)

Uwaga - Poniżej opisane zostały kroki pozwalające na zaliczenie Możliwości (Opportunity) o nazwie Duch w maszynie. Do pomieszczenia jednostki centralnej KAI możesz też jednak dotrzeć na inne sposoby wykorzystując inne przebrania (np. chirurga).

Użycie trutki na szczury zagwarantuje ci możliwość zaatakowania dyrektora w ustronnym miejscu - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Użycie trutki na szczury zagwarantuje ci możliwość zaatakowania dyrektora w ustronnym miejscu

O zasadach działania sztucznej inteligencji możesz dowiedzieć się dzięki odnalezieniu w pomieszczeniu monitoringu (M8,6) podręcznika do systemu chirurgicznego KAI, aczkolwiek jest to w pełni opcjonalny krok.

Pierwsze pełnoprawne zadanie w ramach opisywanej Możliwości to zdobycie przebrania dyrektora szpitala. W celu zrealizowania tego planu dobrze jest wcześniej zdobyć strój kucharza oraz trutkę na szczury i w tym celu odwiedź kuchnię na poziomie 0 (M8,4) (alternatywnie możesz rozpocząć misję jako kucharz i/lub zabrać ze sobą na misję inną trutkę). Udaj się teraz do restauracji (M8,22) i zainteresuj się posiłkiem (M8,17), do którego możesz wsypać truciznę (grając jako kucharz pozostaniesz niezauważony). Poczekaj aż pojawi się tu dyrektor szpitala i aż skosztuje posiłku. Wyruszy on do pobliskiej toalety (M8,16) gdzie będziesz go mógł niepostrzeżenie wyeliminować i założyć jego strój.

Wejście do pomieszczenia jednostki centralnej - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Wejście do pomieszczenia jednostki centralnej

Możesz już rozpocząć podróż do północnego głównego budynku szpitala. Jako że korzystasz z przebrania dyrektora nikt Cię nie po drodze nie zatrzyma ani nie przeszuka. Musisz dotrzeć dowolnymi schodami na najwyższy poziom 3 tego budynku i tu podczas podróżowania po okolicy uważaj m.in. na pojedynczych ochroniarzy, którzy mogą zdemaskować Agenta 47. Staraj się wykorzystywać to, że część z nich patroluje korytarze i przekradać się za ich plecami gdy ustawią się w bardziej dogodnym miejscu.

Cel podróży to pomieszczenie jednostki centralnej KAI (M8,36) i dotrzyj do niego od strony zachodniego pomieszczenia obserwacyjnego, bo we wschodnim przy drzwiach stoi strażnik będący w stanie rozpoznać głównego bohatera.

Po wejściu do pomieszczenia zacznij wyjmować losowo wybrane komputery mainframe - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry

Po wejściu do pomieszczenia zacznij wyjmować losowo wybrane komputery mainframe. KAI powinien rozpocząć reset systemu po wyjęciu drugiego komputera. Obserwuj teraz dokładnie pokazany na powyższym obrazku ekran i zapamiętaj sobie kolejności aktywowania się stacji roboczych (jest ona za każdym razem losowa). Wykorzystaj tę wiedzę i zacznij wyjmować komputery mainframe w takiej samej kolejności. Jeśli się pomylisz to odniesiesz małe obrażenia i będziesz musiał rozpocząć od nowa. Jeśli poprawnie wszystko wykonasz to system KAI zostanie sabotowany i przestanie poprawnie funkcjonować.

Panel jest pomiędzy dwoma pomieszczeniami obserwacyjnymi - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Panel jest pomiędzy dwoma pomieszczeniami obserwacyjnymi

Sam sabotaż KAI nie doprowadzi oczywiście do natychmiastowej śmierci Ericha Sodersa, a jedynie umożliwi manipulację aparaturą medyczną, która była nadzorowana przez sztuczną inteligencję. Sodersa najłatwiej możesz zabić poprzez opuszczenie pomieszczenia jednostki centralnej i skorzystanie z konsoli pomieszczenia kontrolnego znajdującej się przy oknie (M8,35).

Wyłączenie respiratora to alternatywna metoda na zamordowanie Sodersa - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Wyłączenie respiratora to alternatywna metoda na zamordowanie Sodersa

Zamiast skorzystania z konsoli na poziomie 3 możesz też zejść na poziom 2 i dotrzeć do pomieszczenia systemów podtrzymywania życia (M8,32). W lokacji tej możesz doprowadzić do wyłączenia respiratora i akcja ta zaowocuje zgonem Ericha Sodersa.

Zamordowanie Ericha Sodersa z użyciem głównej konsoli robota chirurgicznego (możliwość Pomyłka lekarska)

Zaatakuj w dowolnym miejscu pilota, załóż jego strój i schowaj jego ciało - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zaatakuj w dowolnym miejscu pilota, załóż jego strój i schowaj jego ciało

Ten wariant zabójstwa Ericha Sodersa zakłada przejęcie tożsamości głównego chirurga obecnego w szpitalu i skorzystanie z dostępnej wyłącznie dla niego konsoli robota chirurgicznego. W tym przypadku musisz rozpocząć od zdobycia stroju pilota śmigłowca i musisz rozejrzeć się za pilotem w pobliżu lądowiska na tyłach szpitala (M8,14). Do lokacji tej najlepiej jest dotrzeć w przebraniu ochroniarza, dzięki czemu nie będziesz musiał się nigdzie ukrywać.

Po zlokalizowaniu pilota zaczekaj aż oddali się od lądowiska i zaatakuj go np. gdy będzie w drodze do skrytki z pigułkami (M8,12). Ukrycie jego ciała może być niestety kłopotliwe jeśli nie planujesz przerzucić go przez murek i przyczynić się do śmierci pilota. Możesz zaczekać aż pilot dotrze do pigułek, ale wcześniej musiałbyś wyeliminować śpiącego strażnika z tej lokacji.

Daj się przeszukać ochroniarzowi i poczekaj na tyłach szpitala na głównego chirurga - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Daj się przeszukać ochroniarzowi i poczekaj na tyłach szpitala na głównego chirurga

Po założeniu stroju pilota zacznij od upewnienia się, że w inwentarzu nie masz zakazanych przedmiotów (broń palna, noże itp.). Powróć na lądowisko i zbliż się do ochroniarzy pilnującego tylnego wejścia do budynku (M8,15). Pozwól jednemu z nich się przeszukać i pozostań w tym miejscu do momentu gdy pojawi się tu główny chirurg, którego poznasz na chuście na głowie.

Wyeliminuj głównego chirurga i załóż nowe przebranie - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Wyeliminuj głównego chirurga i załóż nowe przebranie

Zbliż się do głównego chirurga, dzięki czemu zacznie on podążać za głównym bohaterem. Wyrusz ponownie w stronę skrytki z pigułkami (M8,12). Głównego chirurga możesz zaatakować po drodze lub dopiero po dotarciu do skrytki (pamiętaj jednak wtedy o śpiącym strażniku, którego dobrze byłoby wcześniej się pozbyć). Załóż ubranie głównego chirurga i ukryj jego ciało (lub również je przerzuć przez murek).

Już jako główny chirurg raz jeszcze powróć do tylnego wejścia i szybko przebiegnij obok ochroniarzy, bo jeden z nich może rozpoznać głównego bohatera.

Konsola zarezerwowana wyłącznie dla głównego chirurga - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Konsola zarezerwowana wyłącznie dla głównego chirurga

Wejdź do pomieszczenia kontrolnego sali operacyjnej (M8,34) i uważaj tu na chirurga mogącego rozpoznać Agenta 47. Przejdź do sąsiedniego pomieszczenia i następnie dotrzyj do konsoli sterowania robota chirurgicznego (M8,34). Wykorzystaj to, że możesz wejść z nią w interakcję. W celu zamordowania Sodersa musisz wydawać poprawne polecania robotowi:

  • Uaktywnij mechaniczne ramię (prawa opcja)
  • Wbij strzykawkę w ciało Sodersa (środkowa opcja)
  • Zacznij pobierać krew Sodersa (lewa opcja)

Zniszczenie serca Ericha Sodersa z pomocą Kustosza (możliwość Serce nie sługa)

Uwaga - Poniżej opisane zostały kroki pozwalające na zaliczenie Możliwości (Opportunity) o nazwie Serce nie sługa. Do magazynu narządów możesz dotrzeć również bez udziału Kustosza (jest tak szybciej i wcale nie trudniej) i alternatywne rozwiązanie wyjaśnione zostało w dalszej części tekstu.

Pilot do neuroczipa leży na jednym z łóżek - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Pilot do neuroczipa leży na jednym z łóżek

Rozpocznij od dotarcia do małego pomieszczenia sąsiadującego z kostnicą, w którym znajdują się notatki asystenta naukowego (M8,26). Zapoznaj się z nimi, by dowiedzieć się o neuroczipie, z którego korzysta pracujący w szpitalu Kustosz.

Plan zakłada "włamanie się" do czipa i musisz w tym celu wejść w posiadanie pilota do neuroczipa, który znajduje się w jednej z komór w pomieszczeniu sypialnym na poziomie 1 (M8,11). Nie jest ono pilnowane i możesz tam wejść drzwiami lub oknem.

Schowaj się za zwłokami motocyklisty i uaktywnij pilot - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Schowaj się za zwłokami motocyklisty i uaktywnij pilot

Z pilotem udaj się do pomieszczenia kostnicy, w którym znajdują się lodówki na zwłoki (M8,27). Jeden z pracujących to lekarzy to właśnie Kustosz. Zbliż się maksymalnie do tej postaci, wyjmij z inwentarza pilota i użyj go do zwiększenia dawki medykamentów. Rozweselony Kustosz wyruszy w stronę magazynu narządów (M7,28) i wyprosi z niego ochroniarzy.

Jeśli posiadasz przebranie lekarza lub pracownika kostnicy to możesz od razu wejść do magazynu narządów i unieszkodliwić Kustosza. W przeciwnym razie ponownie użyj pilota żeby tym razem zmniejszyć dawkę leku. Możesz zaatakować Kustosza po tym jak opuści magazyn narządów lub wykorzystać okazję, że drzwi na chwilę otworzyły się i wbiec do środka.

Zniszcz serce gdy nie będzie ono przez nikogo pilnowane - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zniszcz serce gdy nie będzie ono przez nikogo pilnowane

Po znalezieniu się w magazynie narządów podejdź do serca zarezerwowanego dla Ericha Sodersa i dwukrotnie wciśnij przycisk interakcji żeby doprowadzić do jego zniszczenia. Będzie to równoznaczne ze śmiercią celu misji.

Do przekręcenia zaworu potrzebny jest klucz francuski - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Do przekręcenia zaworu potrzebny jest klucz francuski

Alternatywne rozwiązanie: Nie musisz korzystać z pomocy Kustosza, bo do komory z sercem możesz też dotrzeć w inny sposób. Zacznij od pozyskania przebrania pracownika kostnicy i możesz to osiągnąć np. polegając na obiektach do rzucania czy sabotując skrzynkę z bezpiecznikami w bocznym pomieszczeniu. Dodatkowo upewnij się, że masz przy sobie klucz francuski. Wejdź jako pracownik kostnicy do magazynu narządów, udaj się na jego tyły i użyj klucza do obniżenia temperatury w pomieszczeniu. Nakłoni to ochroniarzy do opuszczenia tego miejsca i będziesz mógł zniszczyć serce Sodersa bez ryzyka wykrycia.

Zamordowanie Ericha Sodersa poprzez przeładowanie defibrylatora

Pierwszy krok to sabotowanie modułu bezpieczeństwa - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Pierwszy krok to sabotowanie modułu bezpieczeństwa

Na potrzeby tego wariantu zabójstwa dobrze jest wejść w posiadanie przebrania "zwykłego" lub głównego chirurga, gdyż będzie zależało ci na sprawnym przemieszczaniu się po poziomie 3 szpitala. Dodatkowo przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań zaopatrz się w śrubokręt (możesz odnaleźć śrubokręt na górskiej ścieżce na tyłach budynku szpitala (M8,5) oraz w małym pomieszczeniu obok kostnicy (M8,8)).

Skieruj się do pomieszczenia sterowania defibrylatorem zlokalizowanego na poziomie 3 głównego budynku szpitala (M8,37) i użyj tu śrubokręta do sabotowania modułu bezpieczeństwa.

Udaj się teraz do drugorzędnego pomieszczenia kontrolnego (M8,35) i wejdź tam w interakcję z konsolą sterowania żeby doprowadzić do przerwania procedury - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry

Udaj się teraz do drugorzędnego pomieszczenia kontrolnego (M8,35) i wejdź tam w interakcję z konsolą sterowania żeby doprowadzić do przerwania procedury.

Szybko powróć do pomieszczenia sterowania defibrylatorem i ustaw się przy konsoli sterowania defibrylatorem. Zdecyduj się na jego przeładowanie w momencie gdy będzie on ładowany przez KAI (powyższy obrazek).

Poprawne wykonanie całej akcji pozwoli ci zabić Sodersa w dość widowiskowy sposób - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Poprawne wykonanie całej akcji pozwoli ci zabić Sodersa w dość widowiskowy sposób

Jeśli wszystko poprawnie wykonałeś to przeładowany defibrylator przyczyni się do śmierci Ericha Sodersa. Jeśli coś nie wyszło to upewnij się, że drugą konsolę aktywowałeś dopiero w momencie gdy KAI przygotowuje defibrylator do użycia (nie może to być ani za wcześnie ani zbyt późno).

Zamordowanie Ericha Sodersa z pomocą zatrutych komórek macierzystych

Miejsce zatrucia komórek macierzystych i pozyskania pojemnika - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Miejsce zatrucia komórek macierzystych i pozyskania pojemnika

Do tego wariantu zabójstwa musisz się przygotować, a mianowicie wejść w posiadanie dowolnej śmiertelnej trucizny. Możesz dostarczyć do jednej ze skrytek Agencji śmiertelną truciznę w pigułce lub odnaleźć na mapie toksynę botulinum (M8,5)(M8,40) lub truciznę ryby fugu (M8,10).

Z trucizną dotrzyj do składziku komórek macierzystych sąsiadującego z krematorium i kostnicą (M8,29). Wejdź w interakcję z urządzeniem i zaaplikuj jedną ze śmiertelnych trucizn. Pozyskasz w ten sposób zabójczy pojemnik z komórkami macierzystymi.

Umieść zatrute komórki macierzyste w urządzeniu obok sali operacyjnej - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Umieść zatrute komórki macierzyste w urządzeniu obok sali operacyjnej

Musisz teraz dotrzeć do pomieszczenia kontrolnego komórek macierzystych (M8,31). Nie przechodź przez główną salę operacyjną (M8,30), bo mógłbyś zostać łatwo wykryty. Zamiast tego odszukaj obok kostnicy schody prowadzące w to miejsce (M8,30). Po zbliżeniu się do celu podróży zaczekaj aż jedna z pracownic wyjdzie z pomieszczenia. Dopiero wtedy podejdź do urządzenia i umieść w nim zatruty pojemnik. Efektem będzie niemal natychmiastowa śmierć Ericha Sodersa.

Nakłonienie głównego chirurga do zamordowania Ericha Sodersa - wyzwanie (Not) Malpractice

Ten wariant zabójstwa jest niezwykle skomplikowany, ale doprowadzenie go do końca daje też ogromną satysfakcję, gdyż możesz przyczynić się do śmierci Ericha Sodersa umywając ręce i zwalając całą winę za jego zgon na głównego chirurga pracującego w głównym szpitalu - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry

Ten wariant zabójstwa jest niezwykle skomplikowany, ale doprowadzenie go do końca daje też ogromną satysfakcję, gdyż możesz przyczynić się do śmierci Ericha Sodersa umywając ręce i zwalając całą winę za jego zgon na głównego chirurga pracującego w głównym szpitalu.

Musisz rozpocząć od pozyskania listy zabójstw Ericha Sodersa. Jest to pendrive, którego lokalizację pokazuje powyższy obrazek - jest on w apartamencie Yuki Yamazaki (M8,7) i możesz do niego bezproblemowo wejść w przebraniu ochroniarza. Podejdź do laptopa i wyciągnij z niego pendrive'a.

Możesz łatwo zdobyć strój chirurga po wcześniejszym wcieleniu się w Jasona Portmana - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Możesz łatwo zdobyć strój chirurga po wcześniejszym wcieleniu się w Jasona Portmana

Kolejny krok jest paradoksalnie najtrudniejszy, bo musisz wejść w posiadanie przebrania chirurga. Najprościej jest tego dokonać zaliczając całą Możliwość (Opportunity) związaną z przejęciem tożsamości Jasona Portmana (została ona dokładnie opisana na stronie z listą dostępnych w Hokkaido przebrań). Dzieje się tak dlatego, że grając jako Jason Portman możesz zostać doprowadzony do pomieszczenia rehabilitacyjnego w głównym budynku (M8,39) i pojawi się tam okazja do zamordowania chirurga gdy znajdziecie się na osobności.

Jeżeli przegapiłeś moment do złapania Jasona Portmana i założenia jego stroju to dotrzyj w innym przebraniu do szpitala i zacznij tam używać obiektów do rzucania żeby odciągnąć jednego z chirurgów (są oni inaczej ubrani od zwykłych lekarzy) w jakieś ustronne miejsce.

Uwaga - Nie atakuj głównego chirurga i nie pozwól żeby zdemaskował Agenta 47, bo jest on kluczem do wykonania opisywanego zabójstwa!

Miejsce wgrania danych z pendrivea - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Miejsce wgrania danych z pendrive'a

Po założeniu przebrania chirurga wejdź do pomieszczenia kontrolnego sali operacyjnej (M8,34) i następnie przejdź do sąsiedniego pomieszczenia, w którym znajduje się komputer (M8,33). W trakcie tej przeprawy nie daj się wykryć innym chirurgom. Podejdź do komputera i wgraj do niego listę zabójstw Ericha Sodersa. Po tym jak pojawi się tu główny chirurg zainteresuje się on informacjami wyświetlanymi na ekranie i w rezultacie dowie się, że Erich Soders zamordował jego ojca.

Zaczekaj w przebraniu pilota na przybycie głównego chirurga - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zaczekaj w przebraniu pilota na przybycie głównego chirurga

Informacja o śmierci ojca nie będzie wystarczająca do tego żeby główny chirurg wykorzystał okazję do zemszczenia się na Sodersie. Musisz dodatkowo pozwolić mu na zdobycie pigułek ze skrytki (M8,12) i oznacza to konieczność powtórzenia czynności z jednej z opisanych wcześniej Możliwości. Ponownie musisz dotrzeć w okolice lądowiska (M8,14), odnaleźć pilota śmigłowca i w dogodnym miejscu (np. w pomieszczeniu z pigułkami lub w drodze do niego) przejąć jako tożsamość.

Grając już jako pilot śmigłowca powróć do tylnego wejścia do szpitala (M8,15) i pozwól się przeszukać ochroniarzom. Zaczekaj w tym miejscu na głównego chirurga (po obejrzeniu informacji z komputera zatrzyma się on jeszcze dodatkowo na klatce schodowej żeby wykonać połączenie telefoniczne).

Główny chirurg musi nafaszerować się pigułkami - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Główny chirurg musi nafaszerować się pigułkami

Po tym jak na tyłach szpitala zjawi się główny chirurg pozwól mu spotkać się z Agentem 47 i wyrusz z nim do skrytki z pigułkami (M8,12). Dopiero w tym momencie pojawi się zasadnicza różnica, gdyż chirurg zdecyduje się na zabranie większej liczby pigułek i w rezultacie przedawkuje z ich zażywaniem.

Jeśli chcesz możesz pozostać w tym miejscu i zaczekać na zaliczenie przez grę wyzwania lub powrócić do grania w stroju zwykłego chirurga i obejrzeć dzięki temu swoje "dzieło zniszczenia". Główny chirurg dotrze mianowicie do konsoli sterowania robotem i użyje jej do zamordowania Ericha Sodersa.

Zastrzelenie Ericha Sodersa

Rozpocznij w kostnicy - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Rozpocznij w kostnicy

Ta metoda zabójstwa nie jest szczególnie atrakcyjna, aczkolwiek zdecydowanie się na nią pozwoli ci na zaliczenie jednego z wyzwań (A Personal Goodbye). Z jej wykonaniem zaczekaj aż awansujesz na 20 poziom mistrzostwa Hokkaido, gdyż pozwoli ci się to dobrze przygotować do zabójstwa. Zdecyduj się mianowicie rozpocząć misję w kostnicy (M8,28) i zabierz ze sobą pistolet z tłumikiem (jeśli masz niższy poziom mistrzostwa to dostarcz pistolet do najbliższej skrytki Agencji).

Uwaga - Po rozpoczęciu misji NIE RUSZAJ SIĘ do momentu, gdy pracownicy kostnicy odwrócą się do bohatera plecami.

Oddaj strzał z pomieszczenia z konsolą komórek macierzystych i wyceluj w głowę Sodersa - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Oddaj strzał z pomieszczenia z konsolą komórek macierzystych i wyceluj w głowę Sodersa

Musisz dotrzeć w pobliże sali operacyjnej (M8,30) i wybierz w związku z tym pobliskie schody (M8,30), które zaprowadzą Cię do pomieszczenia kontrolnego komórek macierzystych (M8,31). Zaczekaj aż obecna tu lekarka powróci do głównej sali, zbliż się do wejścia na salę operacyjną i oddaj strzał w stronę Ericha Sodersa, by go zabić. Po wykonanym zabójstwie błyskawicznie powróć do schodów, bo z oczywistych względów wszczęty zostania alarm.

Zamordowanie Ericha Sodersa po wyjawieniu tożsamości Agenta 47

Zastrzel lekarkę w pomieszczeniu kontrolnym komórek macierzystych - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zastrzel lekarkę w pomieszczeniu kontrolnym komórek macierzystych

To kolejna niezbyt atrakcyjna technika zabójstwa i także i ona jest powiązana z jednym z opcjonalnych wyzwań (One Last Time, Mr. Soders). Tym razem plan zakłada pokazanie się Erichowi Sodersowi tuż przed tym jak Agent 47 go zamorduje.

Jako miejsce startu ponownie wybierz kostnicę (M8,28) i zabierz ze sobą pistolet z tłumikiem, przy czym tym razem jako strój startowy wybierz garnitur Agenta 47. Po rozpoczęciu misji zaczekaj na dogodny moment na to by dotrzeć do schodów (M8,30) i zbliż się do pomieszczenia komórek macierzystych (M8,31). Zaczekaj aż w pomieszczeniu z komórkami pojawi się lekarka i zastrzel tę osobę z użyciem pistoletu z tłumikiem.

Wkrocz na salę operacyjną (M8,30) i SZYBKO ustaw się w miejscu z powyższego obrazka - Zamordowanie Ericha Sodersa | Hokkaido - Situs Inversus | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry

Wkrocz na salę operacyjną (M8,30) i SZYBKO ustaw się w miejscu z powyższego obrazka. Musisz tego dokonać zanim zostaniesz rozpoznany i zanim zostanie wszczęty alarm. Wciśnij błyskawicznie wskazany przez grę przycisk, a obejrzysz krótki filmik z pokazania się Erichowi Sodersowi i z zamordowania go. Po wykonanym zabójstwie jak najszybciej powróć do kostnicy, bo znajdziesz się na celowniku ochroniarzy ze szpitala.