Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea poradnik Hitman

Najjaśniejsza gwiazda (Shining Bright)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć misję Klub 27 w Bangkoku.

Komentarz: Osiągnięcie otrzymasz niezależnie od tego w jaki sposób pozbędziesz się Jordana Crossa i Kena Morgana.

Podkręć bas (Drop the Bass)

Umieść środek owadobójczy w systemie wentylacyjnym - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Umieść środek owadobójczy w systemie wentylacyjnym
Przykładowy kokos do zestrzelenia - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Przykładowy kokos do zestrzelenia

Sposób odblokowania: Musisz zamordować Jordana Crossa i Kena Morgana poprzez zrzucenie na nich kokosów.

Komentarz: To jedno z trudniejszych osiągnięć gry, które wymusza doprowadzenie do tego żeby cele misji pojawiły się w hotelowym lobby. Możesz tego dokonać przejmując tożsamość technika dezynsekcyjnego i spotykając się z kierowniczką hotelu. Zaczekaj aż Jordan Cross dotrze do lobby ORAZ aż Ken Morgan również pojawi się w tej lokacji (będzie on podróżował po okolicy). Dopiero wtedy zdecyduj się na wsypanie środka owadobójczego do systemu wentylacyjnego (M6,10).

Jordan Cross, Ken Morgan i inne osoby z lobby powinny stracić przytomność. Szybko dotrzyj do lobby. Przeciągnij ciało jednego z celów misji pod drzewo kokosowe. Po tym jak tego dokonasz traf z pistoletu w kokos, by on spadł i zabił przeciągniętą nieprzytomną osobę. Powtórz ten schemat z drugim celem misji. Podczas wykonywania tych czynności na pewno zaalarmujesz okolicę, tak więc zabijaj szybko wszystkich strażników, którzy mogą pojawić się w lobby i spróbować ocucić nieprzytomne osoby. Nie przejmuj się, że pogorszy to Twój wynik punktowy na koniec misji, bo musisz w całości skupić sie na osiągnięciu.

To za Kinga (Elephants Never Forget)

Apartament z figurkami słoni - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry
Apartament z figurkami słoni

Sposób odblokowania: Musisz zniszczyć wszystkie złote figurki słoni w hotelu i wyjść z budynku.

Komentarz: Na mapie do odnalezienia jest 18 złotych figurek słoni i wszystkie znajdują się w luksusowym apartamencie w południowej części hotelu na poziomie 4. Możesz pozbyć się wszystkich osób z apartamentu lub oddawać kolejne strzały z ukrycia (korzystaj z pistoletu z tłumikiem) grając w stroju ochroniarza. Informacje na temat lokalizacji złotych figurek słoni przedstawione zostały poniżej. Pamiętaj, że chodzi tylko o złote figurki, tak więc ignoruj te srebrne. Każde zniszczenie złotej figurki doprowadzi do odegrania krótkiego sygnału dźwiękowego.

Figurki 1-3: Południowowo-wschodnia część apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurki 1-3: Południowowo-wschodnia część apartamentu

Figurki 4-6: Południowa część apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurki 4-6: Południowa część apartamentu

Figurki 7-8: Południowo-zachodnia część apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurki 7-8: Południowo-zachodnia część apartamentu

Figurki 9-10: Pomieszczenie w południowo-zachodnim narożniku apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurki 9-10: Pomieszczenie w południowo-zachodnim narożniku apartamentu

Figurka 11: Północno-zachodnia część apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurka 11: Północno-zachodnia część apartamentu

Figurka 12: Północna część apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurka 12: Północna część apartamentu. Obok są trzy srebrne figurki słoni, które możesz zignorowac.

Figurki 13-15: Północno-zachodnia część apartamentu - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurki 13-15: Północno-zachodnia część apartamentu.

Figurki 16-18: Musisz przejść na wyższe piętro apartamentu (poziom 5) i zajrzeć do jednego z pomieszczeń w jego zachodniej części - Hitman: Bangkok - Osiągnięcia, Trofea - Hitman - poradnik do gry

Figurki 16-18: Musisz przejść na wyższe piętro apartamentu (poziom 5) i zajrzeć do jednego z pomieszczeń w jego zachodniej części.

Po zniszczeniu wszystkich figurek przejdź na dach (ten z oszklonym fragmentem) lub opuść całkiem budynek.

Występ gościnny (Guest Starring)

Sposób odblokowania: Musisz wykorzystać wszystkie możliwości (opportunities) dostępne podczas rozgrywania misji w Bangkoku.

Komentarz: Możliwości to nic innego jak okazje na eliminowanie celów misji na różne sposoby. Ich listę możesz przejrzeć w dowolnym momencie po zatrzymaniu gry i przejściu do odpowiedniej zakładki. Z dość oczywistych względów nie jest możliwe ukończenie ich wszystkich za jednym podejściem. Musisz wielokrotnie przystąpić do zadania w Bangkoku i za każdym razem najlepiej skupić się na doprowadzeniu do końca jednej wybranej okazji (ewentualnie dwóch jeśli dotyczą one różnych celów i wzajemnie się nie wykluczają). Wskazówki odnośnie eliminowania głównych celów misji na różne sposoby znajdują się w rozdziale z opisem przejścia.

Eskalacja Bangkoku (Bangkok Escalated)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć piąty poziom trybu Eskalacji w Bangkoku.

Komentarz: W eskalacjach Agent 47 stawiany jest przed coraz bardziej skomplikowanymi wyzwaniami dotyczącymi realizacji zabójstw. Bangkok ma dostępnych kilka eskalacji i na potrzeby tego osiągnięcia musisz ukończyć tylko jedną z nich.

W poszukiwaniu talentów (Scouting for Talent)

Sposób odblokowania: Musisz wybrać alternatywne miejsce rozpoczęcia misji w Bangkoku i skorzystać z dostawy Agencji żeby przemycić na teren misji jakiś przedmiot.

Komentarz: Obie wymienione wyżej opcje stają się dostępne dopiero po awansowaniu na wyższe poziomy mistrzostwa (rangi). Postaraj się co najmniej raz ukończyć misję w Bangkoku na "standardowych zasadach" i dopiero wtedy sprawdź czy możesz skorzystać z wyboru miejsca startowego i opcji dostawy sprzętu.

Jedna noc w Bangkoku (One Night in Bangkok)

Sposób odblokowania: Musisz osiągnąć dwudziesty poziom mistrzostwa w Bangkoku.

Komentarz: Na kolejne poziomy mistrzostwa (rangi) możesz awansować dzięki zaliczaniu różnorakich wyzwań powiązanych z misją w Bangkoku. Dotyczą one między innymi eliminowania celów misji na różne sposoby, odnajdywania unikalnych przedmiotów przydatnych w realizacji zabójstw czy rozpoczynania misji w innych miejscach. Nie musisz zaliczać wszystkich dostępnych wyzwań żeby awansować na 20 rangę (gra informuje o niej m.in. po ukończeniu misji), tak więc wybieraj w pierwszej kolejności te wyzwania, które najbardziej ci odpowiadają.