Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hitman - poradnik do gry

Hitman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman poradnik Hitman

Zaproszenie VIP (VIP Invitation)

Jedno z zaproszeń do odnalezienia jest obok wejścia do strefy dla VIP-ów - Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Jedno z zaproszeń do odnalezienia jest obok wejścia do strefy dla VIP-ów

Zaproszenie uprawnia do możliwości odwiedzenia strefy dla VIP-ów w kawiarni Shisha Cafe (M10,3), czyli obszaru gdzie domyślnie przebywa Kong Tuo-Kwang. Zaproszenie najłatwiej możesz odnaleźć w południowej części kawiarni, za jednym ze stanowisk obsługiwanych przez kelnerów (M10,3). Tylko pozornie jest ono niedostępne, bo możesz zbliżyć się do niego z zachodu i gdy kelnerzy ustawią się do niego plecami przeskoczyć przez mały murek i je szybko zwinąć.

Zaproszenie VIP możesz też zdobyć na dwa inne sposoby:

  • Zacząć śledzić właściciela kamienicy (M10,3). Po tym jak dotarłby on na mały dziedziniec na tyłach jednego ze sklepów (M10,4) mógłbyś mu je odebrać. Dokładniej opisane to zostało w dalszej części poradnika.
  • Zabrać je z jednego z małych pomieszczeń w strefie dla VIP-ów (M10,9). Nie będzie ci ono już w takiej sytuacji potrzebne, chyba że planujesz w późniejszej części misji powrócić do kawiarni bez przebrania.

Cenna uwaga - Osoby dysponujące zaproszeniami zostaną wpuszczone dla strefy dla VIP-ów bez przeszukania. Możesz to wykorzystać żeby "przeszmuglować" do tej lokacji broń palną czy jakiś ładunek wybuchowy.

Przebranie majstra (Handyman Disguise)

Strój majstra jest w małym pomieszczeniu gospodarczym - Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Strój majstra jest w małym pomieszczeniu gospodarczym

Przebranie majstra znajduje się w malutkim pomieszczeniu gospodarczym w środkowej części mapy (M10,7). Pomieszczenie jest domyślnie zamknięte i użycie łomu lub wytrycha do jego otwarcia byłoby ryzykowne. Lepiej jest w rezultacie zlokalizować klucz do pomieszczenia gospodarczego, który jest obok majstra pracującego przy uszkodzonej budce telefonicznej (M10,4). Strój może ci się przydać do sabotowania wspomnianej budki i do wyeliminowania dzięki temu Matthieu Mendoli.

Przebranie kelnera (Waiter Disguise)

Zajrzyj do jednej z szafek w pomieszczeniu dla personelu kawiarni - Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Zajrzyj do jednej z szafek w pomieszczeniu dla personelu kawiarni

Przebranie kelnera znajduje się w jednej z szafek w pomieszczeniu personelu w kawiarni Shisha Cafe (M10,5). Zdobycie go jest wskazane jeśli masz w planach zamordowanie Kong Tuo-Kwanga właśnie w kawiarni, bo będziesz mógł dzięki niemu wykonać kilka "zabronionych" czynności, np. doprowadzić do wycieku gazu czy podnieść poziom wody w basenie.

Klucz do Shisha Cafe (Shisha Cafe Key)

Klucz ma m.in. ochroniarz w sklepie z dywanami - Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Klucz ma m.in. ochroniarz w sklepie z dywanami

Wejście w posiadanie tego klucza może ci ułatwić przedostanie się do strefy dla VIP-ów w kawiarni Shisha Cafe (M10,3). Klucz ten znajduje się w posiadaniu ochroniarza, który poszedł obejrzeć dywany w sklepie w zachodniej części mapy (M10,9). Po dotarciu w to miejsce (dokładniej opisane to zostało na kolejnej stronie poradnika) możesz go wyeliminować i zabrać klucz.

Drugi klucz jest w barze już na terenie kawiarni (M10,4) i zainteresuj się nim tylko jeśli planujesz ułatwić sobie dotarcie do pomieszczenia dla personelu (M10,5) (np. po to żeby przebrać się za kelnera).

Trutka na szczury (Emetic Rat Poison)

Trutki są w kilku miejscach na mapie - Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Trutki są w kilku miejscach na mapie

Trutkę na szczury możesz odnaleźć w wielu miejscach - w łazience kawiarni Shisha Cafe (M10,10), w miejscu spotkania Mendoli i Kwanga (M10,12) oraz w kilku skrytkach i sklepach na mapie (M10,14). Możesz jej użyć do otrucia każdego z celów misji, ale lepiej jest zabrać ze sobą na misję śmiertelną truciznę.

Dokumenty (Documents)

Rozejrzyj się przy zwłokach Mendoli - Ważne przedmioty | Marrakesz - Dom z piasku | Solucja Hitman - Hitman - poradnik do gry
Rozejrzyj się przy zwłokach Mendoli

Pozyskanie dokumentów to jeden z celów misji w Marrakeszu. Są one w posiadaniu Mattheu Mendoli i odnajdziesz je w miejscu, w którym zginął. Więcej informacji na ten temat jest na ostatniej stronie tego rozdziału.