Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Witcher Book Collection | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Do finalnej wersji Wiedźmina 3 nie trafiło sporo planowanych książek. Jeśli przeczytaliście już wszystkie księgi dostępne w świecie gry, a dalej wam mało, to mod Witcher Book Collection Was zachwyci.

Mod przywraca około 70 książek i dokumentów, których twórcy gry nie zdążyli umieścić w swojej produkcji - Witcher Book Collection | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Mod przywraca około 70 książek i dokumentów, których twórcy gry nie zdążyli umieścić w swojej produkcji. Co ciekawe, autor modyfikacji nie wstawił nowości byle jak, ale rozsiał je po świecie z sensem - większość jest zlokalizowana w odpowiednich miejscach lub u różnych sprzedawców, a niektóre księgi są nawet otrzymywane jako nagrody za wykonanie zadań.

Ponadto modyfikacja wprowadza również książki znane z poprzednich części gry - są one do kupienia u handlarza na Novigradzkim rynku, jednak w obecnej wersji moda teksty są dostępne tylko w języku angielskim.

Autor dodał jeszcze jedną nowość - krótkie opisy setek przedmiotów, a konkretnie rzeczy związanych z zadaniami, książek oraz składników alchemicznych.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Modyfikacje można zainstalować poprzez Nexus Mod Managera lub ręcznie - przenosząc pliki z pobranego archiwum do folderu Mods w głównym katalogu gry.