Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skilled Humans | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Przeciwnicy posługujący się bronią białą w Wiedźmin 3: Dziki Gon nie grzeszą ani inteligencją, ani zdolnościami bojowymi. Na szczęście mod Skilled Humans poprawia algorytmy bojowe humanoidalnych wrogów.

Od teraz nasi nieprzyjaciele walczą zdecydowanie lepiej - częściej blokują i kontrują ataki Geralta, a nawet nauczyli się od niego kilku sztuczek - Skilled Humans | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Od teraz nasi nieprzyjaciele walczą zdecydowanie lepiej - częściej blokują i kontrują ataki Geralta, a nawet nauczyli się od niego kilku sztuczek. Unikają ciosów oraz wyprowadzają uderzenia, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla wiedźmina. Dodatkowo szybciej poruszają się po polu bitwy, a ich działania są bardziej agresywne.

Wszystko to tworzy mieszankę podnoszącą poziom trudności i sprawiającą, że walki stają się bardziej skomplikowane. To z kolei przekłada się na więcej przemyśleń i przygotowań taktyk przed starciami, a wygrane bitwy są teraz dużo bardziej satysfakcjonujące.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Moda można zainstalować przy pomocy Nexus Mod Managera lub ręcznie - wklejając pliki pobranego archiwum do folderu Mods w katalogu z zainstalowaną grą.