Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Witcher 3 HD Reworked Projects | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Nie można powiedzieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jest brzydki lub niedopracowany graficznie. Choć cała gra jest piękna, a niektóre widoki zapierają dech w piersiach, to nie znaczy, że produkcja CD Projekt RED nie może być jeszcze piękniejsza. Tego zadania podjął się twórca moda The Witcher 3 HD Reworked Projects.

Autor wprowadził do gry mnóstwo bardzo wysokiej jakości tekstur, a przy okazji zadbał o odpowiednią optymalizację, przez co poprawa grafiki powinna odbyć się bez spadków wydajności gry - The Witcher 3 HD Reworked Projects | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Autor wprowadził do gry mnóstwo bardzo wysokiej jakości tekstur, a przy okazji zadbał o odpowiednią optymalizację, przez co poprawa grafiki powinna odbyć się bez spadków wydajności gry. Zmian doczekało się wiele obiektów, ale największą różnice widać w szczegółach - ceglane ściany w Novigradzie, posadzki, dachy, skrzynie, worki porozrzucane na wsiach czy też stoły umieszczone w domach mieszkańców. The Witcher 3 HD Reworked Projects dba również o krajobraz ulepszając tekstury skał, drzew i podłoża. Całość wygląda świetnie, a zwiedzanie świata staje się wyraźniej przyjemniejsze.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Mod posiada automatyczny instalator - wystarczy w nim wskazać główny folder z zainstalowaną grą Wiedźmin 3 Dziki Gon.