Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon | Informacje wstępne Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Kształt świata to jedna z największych innowacji, jakich oczekujemy po Wiedźminie 3. Twórcy zamierzają bowiem zerwać z dotychczasową tradycją - półotwartymi lokacjami w każdym akcie, stanowiącymi odrębne całostki - i chcą pójść w ślady sandboksów. Innymi słowy, tym razem mapa będzie miała całkowicie otwartą strukturę, a świat legnie u naszych stóp już na samym początku gry. Co więcej, będzie on składał się na jedną całość, bez sztucznych granic i ekranów wczytywania między poszczególnymi obszarami.

Wsi wesoła, wsi spokojna... Niestety, nie w tym uniwersum. - Świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon | Informacje wstępne - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Wsi wesoła, wsi spokojna... Niestety, nie w tym uniwersum.

Jeśli chodzi o jego rozmiary, nie dysponujemy liczbami określającymi wielkość powierzchni udostępnionych obszarów - zamiast tego twórcy uciekli się do porównań z innymi grami. Uniwersum Wiedźmina 3 będzie czterdzieści razy większe niż w poprzedniej odsłonie serii, Zabójcach królów, i o 20% większe niż w najczęściej przywoływanym cRPG-owym sandboksie ostatnich lat, czyli The Elder Scrolls V: Skyrim. Poinformowano też, że dosiadając wierzchowca, z jednego końca mapy na drugi dotrzemy w około 30-40 minut.