Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Downtown | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Downtown

Zacznij swoją wędrówkę w miejscu, gdzie aktywowałeś Lustro Przeznaczenia (dzielnica Downtown, w pobliżu pomieszczenia z mapą świata).

#19 Klejnot Pustki

Lokalizacja Klejnotu Pustki na kamiennym wzniesieniu. - Downtown | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Lokalizacja Klejnotu Pustki na kamiennym wzniesieniu.

Wdrap się po drewnianym rusztowaniu na górę, by po krótkiej wspinaczce trafić na ulicę (powinieneś być niedaleko mostu, na którym często spotkać mogłeś Riot Police). Udaj się na prawo od mostu, zejdź na dół (do znajomej ci okolicy), następnie wdrap się obok czerwonej rury na górę i udaj się do sąsiedniego budynku, gdzie musisz wydostać się na górę za pomocą mocy Mgły. Wdrap się po uszkodzonej drabinie, aż wreszcie trafisz na dach (tam też walczyłeś z Riot Police). Zlokalizuj metalową kładkę wystającą z budynku - z niej, w oddali, na kamiennym zboczu, powinieneś dostrzec Skrzynię Bólu. Skorzystaj z podwójnego skoku, by się do niej dostać i zebrać Klejnot Pustki.

#24 Memoriał

Wróć teraz z powrotem na górę, do miejsca gdzie skoczyłeś i wejdź do pękniętej rury (po przeciwnej stronie do kładki, z której przed sekundą skoczyłeś). Użyj mocy Mgły, by dostać się na górę, otwórz właz i złap się drabiny na wprost, by wyjść na powierzchnię. Skręć w lewo i w połowie schodów wdrap się po ścianie i wyjdź na górę. Idź prosto i wskocz na wystającą kamienną płytkę. Następnie obróć się lekko w prawo i przeskocz na kolejną wystającą kamienną płytkę. Podejdź do krawędzi po prawej stronie i skocz na ostatnią kamienną płytkę (na lewo od kamiennej rzeźby), a z niej zeskocz na dół, by zebrać Memoriał. Wróć teraz całą drogę do miejsca, w którym zebrałeś poprzedni Klejnot Pustki.

#25 Memoriał

Miejsce, w którym masz się wdrapać na górę. - Downtown | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Miejsce, w którym masz się wdrapać na górę.

Zeskocz na dół od miejsca odnalezienia ostatniego klejnotu i udaj się na górę, w stronę mostu. Gdy będziesz już na górze, przejdź pod uszkodzonym wiaduktem i wdrap się po ścianie, w miejscu zielonego szyldu. Gdy będziesz na górze, stań na krawędzi i spójrz przed siebie - w oddali dojrzysz Memoriał. Dostań się do niego za pomocą podwójnych skoków.

#20 Klejnot Pustki

Wdrap się na górę od miejsca, w którym zebrałeś Memoriał i kontynuuj wspinaczkę po stalowym rusztowaniu, aż dotrzesz do sąsiedniego budynku. Na niższym poziomie czeka na ciebie Skrzynia Bólu z Klejnotem Pustki wewnątrz.

Na czerwono oznaczone miejsce, po którym masz się wdrapać by przejść do Victory Plaza. - Downtown | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na czerwono oznaczone miejsce, po którym masz się wdrapać by przejść do Victory Plaza.

Powinieneś mieć zebrane wszystkie ukryte przedmioty w dzielnicy Downtown. Wdrap się na górę od miejsca, w którym zebrałeś klejnot, stan na krawędzi, by miejsce, w którym zebrałeś ostatnią znajdźkę było naprzeciw (lub jak kto woli, pod tobą). Po twojej lewej stronie masz miejsce (zniszczony znak HOTEL), po którym musisz się wspiąć (musisz użyć podwójnego skoku). Wdrap się na górę i wejdź do windy, by dostać się do nowej dzielnicy - Victory Plaza.