Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inner Dracula | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Inner Dracula

Inner Dracula w postaci golema. - Inner Dracula | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Inner Dracula w postaci golema.

Tak, czeka cię walka z twoim wewnętrznym ja. Samo starcie podzielone jest na dwa etapy - walki z golemem z krwi, a także głową (wyglądającą jak twój bohater) przytwierdzoną do wężopodobnego ciała.

Walka z golemem jest dość łatwa - jego ciosy są potężne i zadają sporo obrażeń, w dodatku często nie da się ich parować, ale jego ruchy są bardzo wolne i łatwe do przewidzenia, co powoduje, iż nie trudno je uniknąć. Na początku walki golem, prócz walki wręcz, będzie dysponował wyskokiem w powietrze, po którym spadnie na ziemie, a wokół niego rozejdzie się fala krwi, którą musisz przeskoczyć, jeśli chcesz uniknąć obrażeń.

Gdy życie golema zbliży się do zera, dostaniesz polecenie, by go złapać, po czym nastąpi sekwencja QTE. Jeśli wykonasz wszystko perfekcyjnie, twój bohater wydrze fragment ciała golema, oferując ci bardzo przydatną umiejętność - Demoniczne Skrzydła (Demonic Wings). Pozwalają one na wykonanie podwójnego skoku (możesz odbić się podczas lotu od powietrza), co może nie jest bardzo przydatne w walce, ale za to wymagane, by dostać się do dużej ilości miejsc. Tak, dobrze myślisz, potrzebujesz ich by zdobyć masę znajdziek, które zostawiłeś po drodze - będziesz musiał sie po nie wrócić (za pomocą Mapy Miasta).

Zostało jeszcze 46% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie