Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Raisa Vólkova, Satan's Daughter | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Raisa Vólkova, Satan's Daughter

Po walce z Carmilla, to starcie wyda ci się dziecinnie proste. Podczas walki Raisa może zastosować :

  • Atak szarżą - atak, którego nie możesz zablokować, lecz jest on na tyle wolny, że bardzo łatwo go unikniesz.
  • Różne kombinacje ataków wręcz - wszystkie są dość wolne, w dodatku możesz je skontrować, co wystawi bossa na twoje ataki.
  • Tupnięcie (Stomp) - Raisa uderzy w ziemie, tworząc falę uderzeniową rozchodzącą się we wszystkich kierunkach. By uniknąć ataku po prostu go przeskocz.
  • Atak falami energii - jedyny groźny atak w repertuarze Raisy. Niezależnie od odległości od ciebie, może ona wystrzelić falę energii, której nie możesz zablokować - musisz jej uniknąć. Na chwilę przed atakiem skrzydła Raisy zaświecą się na fioletowo - jeśli jesteś blisko niej, oddal się na bezpieczniejszą odległość, gdyż nie masz żadnych szans na uniknięcie ich będąc przy niej.
  • Atak za pomocą pocisków energetycznych (które zacznie używać, gdy jej pasek zdrowia spadnie do 2/3) - Raisa co jakiś czas wyskoczy na skałę i zacznie ostrzał pociskami energii, przypominającymi moździerz. Bądź cały czas w ruchu, a uchroni cię to przed otrzymaniem obrażeń - pociski te są słabe, więc nawet jak któryś z nich cię trafi, to nie wyrządzi on wielkich szkód. Jeśli chcesz atakować Raisę, gdy używa tego ataku, skorzystaj z Bomb Chaosu.
Atak falą energetyczną - jedyny groźny atak tego bossa. - Raisa Vólkova, Satans Daughter | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Atak falą energetyczną - jedyny groźny atak tego bossa.

Staraj się cały czas być blisko niej i unikać jej energetycznych ciosów i szarży, a nie powinieneś mieć żadnych problemów z tą walką. Gdy boss padnie, przeniesiesz się do nowej lokacji, a także otrzymasz osiągnięcie The apple of his eye.