Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 1 - Bioquimek Corporation | Memoriały i Pamiętniki - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 1 - Bioquimek Corporation

#1 Memoriał

Niedaleko twojej startowej lokalizacji znajduje się brama (którą wskazuje znacznik na mapie), przez którą masz przejść, by kontynuować misję. Nie przechodź przez nią jeszcze, a zamiast tego udaj się od niej na górę, do końca ulicy, a następnie skręć w lewo. W kapliczce znajdziesz pierwszy z wielu występujących w grze Memoriałów.

#1 Pamiętnik

Gdy otoczenie się zmieni (a ty wylądujesz w zamku), zbierz pamiętnik leżący przy zwłokach żołnierza, po prawej stronie korytarza.

#2 Pamiętnik

Zwłoki żołnierza, wraz z pamiętnikiem, leżące na końcu schodów. - Misja 1 - Bioquimek Corporation | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Zwłoki żołnierza, wraz z pamiętnikiem, leżące na końcu schodów.

Znajdziesz go zaraz po etapie z przeskakiwaniem żyrandoli. Podążaj za Trevorem, aż dojdziesz do kolejnego etapu wspinaczkowego. Przeskocz na drugą stronę, a następnie zbiegnij na dół schodów, gdzie leży żołnierz, z którego możesz zebrać pamiętnik.

#3 Pamiętnik

Wodospady prowadzące do Skrzyni Bólu i oznaczona na czerwono lokalizacja pamiętnika. - Misja 1 - Bioquimek Corporation | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Wodospady prowadzące do Skrzyni Bólu i oznaczona na czerwono lokalizacja pamiętnika.

Trzeci w tej misji pamiętnik czeka na ciebie w miejscu z dwoma wodospadami. Zbliż się do nich i podnieś pamiętnik ze zwłok żołnierza, znajdujący się naprzeciw wodospadów, skryty za kolumną.