Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 9 - The Second Acolyte | Memoriały i Pamiętniki - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 9 - The Second Acolyte

#22 Memoriał

Pierwszy i jedyny w tym momencie dostępny dla ciebie Memoriał w tej misji. Trafisz do pomieszczenia z trzema Strażnikami - dwójką patrolującą pomieszczenie i jednym stojącym u szczytu schodów, który jednocześnie blokuje ci przejście do następnego pomieszczenia.

Strażnik, na którym musisz użyć Roju Nietoperzy, by dostać się na drugą stronę. - Misja 9 - The Second Acolyte | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Strażnik, na którym musisz użyć Roju Nietoperzy, by dostać się na drugą stronę.

Użyj Roju Nietoperzy na jednym z patrolujących Strażników (tym, który znajduje się dalej od ciebie), by zwrócić na niego uwagę drugiego, który pomoże mu odgonić nietoperze, tym samym otwierając ci drogę na drugą stronę pomieszczenia - by się tam dostać możesz albo przejąć kontrolę nad strażnikiem udzielającym pomocy swojemu koledze, albo przemknąć obok nich dzięki mocy Mgły, wybór należy do ciebie. Gdy będziesz po drugiej stronie, przedostań się za pomocą mocy Mgły przez kratkę znajdującą się najbliżej windy, by dostać się na dół.

Trafisz do ogrodzonej siatką części pomieszczenia, do której nie miałeś wcześniej dostępu - zbierz znajdujący się tam Memoriał.