Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Blok, zsynchronizowany blok i unik | Porady | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Blok, zsynchronizowany blok i unik

Podczas walki musisz pamiętać o jednej ważnej rzeczy - obronie. Zaklikanie na śmierć niektórych, zwłaszcza mniejszych przeciwników może być skuteczne, lecz gdy przyjdzie ci walczyć z silniejszym wrogiem, do skutecznej walki niezbędne okaże się opanowanie 3 umiejętności : bloku, zsynchronizowanego bloku i uniku.

Blok

Najprostszy sposób obrony, jednocześnie najmniej przydatny. Blokowanie ciosów pozwala ci co prawda uniknąć otrzymania obrażeń od wrogich ataków, jednak prócz tego nie daje ci nic - nie ułatwia ci walki, nie wystawia słabych punktów wroga na twoje ataki, ani nie jest nagradzane w żaden sposób (punktami doświadczenia czy budowaniem wskaźnika Combat Focus).

Zwyczajny blok przydatny jest tylko na początku gry, gdy nie potrafisz jeszcze posługiwać się jego zsynchronizowanym odpowiednikiem i nie posiadasz umiejętności, które pozwolą ci w inny sposób uniknąć ataków wroga - dlatego powinieneś jak najszybciej opanować blok zsynchronizowany, o zaletach którego przeczytasz dalej.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie