Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 8 - The Hooded Man | Klejnoty - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 8 - The Hooded Man

#14 Klejnot Chaosu

Pierwszy w tej misji klejnot znajdziesz zaraz na początku. Przejdź przez kraty na wprost miejsca, w którym zacząłeś i skręć w lewo od miejsca, w którym jest mechanizm na Klucz Podziemi. Przeniknij przez kraty i dojdź do końca ulicy, gdzie znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Chaosu.

#15 Klejnot Pustki

Gdy dostaniesz się na powierzchnie i dojdziesz do mostu, skręć od niego w prawo (w stronę znacznika), przeniknij przez kraty i przejdź przez wnękę w ścianie po prawej stronie, gdzie znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Pustki wewnątrz.

#16 Klejnot Życia

Skrzynia Bólu #3. - Misja 8 - The Hooded Man | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Skrzynia Bólu #3.

Kolejny klejnot, którego nie jesteś w stanie przegapić, gdyż będziesz obok niego przechodził. Po wspięciu się obok czerwonej rury, wdrap się na metalową kładkę i skręć w prawo (w przeciwnym kierunku w stosunku do znacznika na mapie), gdzie znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Życia.

#15 Klejnot Chaosu

Po tym, jak podczas sceny poznasz nową twarz i przyszłego bossa, udaj się na wprost, do końca ulicy - znajdziesz tam wejście do zawalonego tunelu, na końcu którego jest Skrzynia Bólu z Klejnotem Chaosu w środku.

#17 Klejnot Życia, #16 Klejnot Pustki i #16 Klejnot Chaosu

Po tym, jak przejdziesz przez właz i wrócisz na ulicę, użyj Bomby Chaosu na drabinie (po lewej stronie patrząc z miejsca, w którym zacząłeś - obok znajduje się fioletowa smuga), by ściągnąć ją na dół. Wdrap się po niej, wbiegnij po schodach i złap się parapetu (nad tobą znajduje się kolejna Skrzynia Bólu - by się do niej dostać, musisz zeskoczyć do niej z dachu budynku), by następnie idąc w prawo dostać się do budynku. Przedostań się po kładkach do pierwszej Skrzyni Bólu (znajduje się na wprost od miejsca w którym wszedłeś do budynku), w której znajdziesz Klejnot Życia i kontynuuj wspinaczkę, aż dostaniesz się na dach budynku.

Skrzynia Bólu, do której możesz dostać się z dachu budynku. - Misja 8 - The Hooded Man | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Skrzynia Bólu, do której możesz dostać się z dachu budynku.

Wejdź do małego pomieszczenia (w przeciwnym kierunku w stosunku do znacznika na mapie) i stań na krawędzi windy - pod tobą powinieneś dostrzec małą wnękę w ścianie, gdzie znajduje się Skrzynia Bólu z Klejnotem Pustki. Zbierz skarb, wróć na dach budynku i zeskocz z niego do skrzyni, którą wcześniej pominąłeś, by zebrać z niej Klejnot Chaosu.

#18 Klejnot Życia i #17 Klejnot Chaosu

Na chwilę po walce z bossem (Abaddon), wrócisz na ulicę, gdzie czeka cię walka z dwoma Riot Mechami. Po starciu, wbiegnij w małą uliczkę (po przeciwnej stronie w stosunku do znacznika na mapie - obok jest ołtarz do aktywacji Medalionu Białego Wilka) i wdrap się na górę, aż staniesz przy wejściu skąd wychodzi wilk. Przeskocz na wystającą ze ściany belkę, a następnie na szyld i wdrap się na górę, by dojść do Skrzyni Bólu - w środku znajduje się Klejnot Życia.

W tle wieża zegarowa, wewnątrz której znajduje się Skrzynia Bólu. - Misja 8 - The Hooded Man | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
W tle wieża zegarowa, wewnątrz której znajduje się Skrzynia Bólu.

Wróć na główną ulice i zlokalizuj wieże zegarową - w jej wnętrzu znajduje się kolejna Skrzynia Bólu. Przedostań się przez mur, by dostać się do podstawy wieży, a następnie wdrap się na górę. Zbierz Klejnot Chaosu i wróć na główną ulicę.

#17 Klejnot Pustki

W oddali widać Skrzynię Bólu - po drodze czeka cię przeprawa przez miny. - Misja 8 - The Hooded Man | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
W oddali widać Skrzynię Bólu - po drodze czeka cię przeprawa przez miny.

Zlokalizuj miny zbliżeniowe, które leżą tuż obok wysokiej, białej wieży - za nią, na końcu ulicy znajduje się Skrzynia Bólu. Dostań się do niej, przechodząc przez pole minowe (pamiętaj, że możesz "wykiwać" minę używając uniku tuż przed jej aktywacją) i rozpraw się z Mechem, który cię przywita. Zbierz Klejnot Pustki i wróć do wieży, po której musisz wdrapać się na górę.

#18 Klejnot Chaosu

Dostań się za fioletową smugą do wieży wskazanej przez znacznik (będziesz musiał ponownie wspiąć się po wieży niedaleko min zbliżeniowych) - Misja 8 - The Hooded Man | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Dostań się za fioletową smugą do wieży wskazanej przez znacznik (będziesz musiał ponownie wspiąć się po wieży niedaleko min zbliżeniowych). Dojdziesz do schodów - bezpośrednio nad tobą znajduje się ostatnia znajdźka w tej okolicy, Skrzynia Bólu (Klejnot Chaosu). Wejdź schodami na górę, zbierz ją, zeskocz na sam dół i przejdź przez kraty, by aktywować walkę z bossem.