Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 1 - Bioquimek Corporation | Klejnoty - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 1 - Bioquimek Corporation

#1 Klejnot Życia

Pierwszy w tej misji klejnot znaleźć możesz w pobliżu miejsca, gdzie pierwszy raz trafisz do pomieszczenia z dwoma Strażnikami (otrzymasz tam umiejętność Rój Nietoperzy). Po ominięciu Strażników, zejdź po drabinie na dół i zlokalizuj patrolującego pod tobą przeciwnika - zeskocz z platformy na dół, tak by cię nie zobaczył przejmij nad nim kontrolę. Teraz pozostaje ci tylko otworzyć za jego pomocą zamknięte drzwi (Strażnik patrolując przechodzi tuż obok nich), gdzie znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Życia.

#2 i #3 Klejnoty Życia

Dwie Skrzynie Bólu czekają na ciebie w miejscu, w którym po raz pierwszy natrafisz na statuetkę, za pomocą której możesz zregenerować swoje zdrowie. Pierwsza ze skrzyń znajduje się we wnęce na prawo od statuetki (znajdziesz tam Klejnot Życia). Gdy ją zbierzesz, wdrap się górę (punkt, którego musisz się złapać znajduje się tuż nad skrzynią, którą tyle co zebrałeś) - kilka półek wyżej, na małej kładce znajdziesz upragnioną skrzynię z kolejnym Klejnotem Życia.

#4 i #5 Klejnoty Życia

Obrazek przedstawia lokalizacje obu Skrzyń Bólu w pomieszczeniu z żyrandolami. - Misja 1 - Bioquimek Corporation | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Obrazek przedstawia lokalizacje obu Skrzyń Bólu w pomieszczeniu z żyrandolami.

Dwie kolejne Skrzynie Bólu zbierzesz w pomieszczeniu z zawieszonym u sufitu żyrandolami. By dostać się do pierwszej z nich, musisz skorzystać ze wspomnianych żyrandoli - wskocz na pierwszy, rozhuśtaj go (biegając z jednej krawędzi na drugą) i przeskocz na ten znajdujący się przed tobą. Następnie odwróć się w prawo i przeskocz w ten sam sposób na kolejny żyrandol, a potem na półkę, na której znajdziesz skrzynię z Klejnotem Życia. Ostatni w tym pomieszczeniu Klejnot Życia znajdziesz na dole, pod żyrandolami. Zeskocz po prostu na dół i rozejrzyj się dookoła, a na pewno go nie przegapisz, gdyż jest on doskonale widoczny.

#1 Klejnot Pustki

Widoczna w oddali Skrzynia Bólu. - Misja 1 - Bioquimek Corporation | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Widoczna w oddali Skrzynia Bólu.

Ta Skrzynia Bólu czeka na ciebie po pokonaniu bossa (Stone Golem) i wdrapaniu się po wodospadzie. Tuż po wejściu na górę, zwróć uwagę na wielką drewniana skrzynię po prawej stronie - rozwal ją, by odblokować ukryte przejście. Po wejście do nowego pomieszczenia i zebraniu pierwszej relikwii w grze, idź korytarzem na wprost, aż dojdziesz do pomieszczenia z długim tunelem po lewej stronie, gdzie czeka cię trochę skakania po kładkach i wystających przedmiotach. Dostań się na drugi koniec korytarza, by znaleźć tam upragnioną skrzynię, w której znajduje się Klejnot Pustki.

#6 Klejnot Życia i #2 Klejnot Pustki

Dwie Skrzynie Bólu czekają na ciebie w jaskini z dwoma wodospadami. By dostać sie do jednej, zamroź wspomniane wodospady za pomocą mocy Pustki i wdrap się po nich do małego pomieszczenia ze zniszczoną ściana, gdzie znajdziesz skrzynię z Klejnotem Życia. Zeskocz na dół, a następnie wdrap się na górę drewnianego rusztowania, które znajduje się niedaleko zamglonego korytarza, z którego przyszedłeś. Gdy będziesz na szczycie, skręć w lewą stronę, przeskocz dziurę i podążaj wzdłuż prawej ściany - po chwili dotrzesz do kolejnej Skrzyni Bólu, tym razem z Klejnotem Pustki.

#3 Klejnot Pustki

Ostatni w tej misji klejnot znajdziesz tuż po tym, jak otrzymasz Medalion Białego Wilka. Aktywuj medalion w wyznaczonym miejscu i wdrap się na górę, gdzie czeka na ciebie wilk - zamiast podążać korytarzem na wprost, za wilkiem, odbij w lewą stronę, przeskocz przepaść i kontynuuj aż dojdziesz do kolejnej Skrzyni Bólu, z Klejnotem Pustki wewnątrz.