Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 3 - The Antidote | Klejnoty - I przejście | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 3 - The Antidote

#2 Klejnot Chaosu

Po tym, jak wyjedziesz windą na powierzchnię, idź w stronę znacznika, aż dojdziesz do mostu - przejdź przez most, dojdź do końca uliczki, wdrap się na górę budynku, na który wskazuje znacznik na mapie (po prawej stronie ulicy) i zbierz Klejnot Chaosu, ze Skrzyni Bólu.

#7 Klejnot Pustki

Na wprost Skrzynia Bólu, na lewo generator, który musisz uruchomić. - Misja 3 - The Antidote | Klejnoty - I przejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na wprost Skrzynia Bólu, na lewo generator, który musisz uruchomić.

Gdy dojdziesz do pomieszczenia z dźwignią, zignoruj ją i udaj się korytarzem w lewo, aż dojdziesz do pomieszczenia zablokowanego przez płomienie. Zamroź je za pomocą mocy Pustki i wewnątrz, ze Skrzyni Bólu, zbierz Klejnot Pustki. Tego miejsca (i klejnotu) nie jesteś w stanie przegapić, gdyż w tym samym pomieszczeniu, w którym znajduje się skrzynia, będziesz musiał uruchomić generator prądu.

#3 Klejnot Chaosu

Trzeci klejnot znajdziesz tuż po tym, jak uruchomisz generator i za pomocą dźwigni otworzysz drzwi. Idź w stronę znacznika, wdrap się na górę, po czym odwróć się do tyłu - na końcu korytarza znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Chaosu.

#8 Klejnot Życia

Miniesz tej klejnot pod postacią szczura. - Misja 3 - The Antidote | Klejnoty - I przejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Miniesz tej klejnot pod postacią szczura.

Kolejny i ostatni w tej misji klejnot znajdziesz w pomieszczeniu, w którym niedawno byłeś (przed wejściem do budynku przeszedłeś przez pomieszczenie z prysznicami a chwilę po tym korzystałeś z Portalu Cienia i pod postacią szczura przechodziłeś tuż obok skrzyni). Zanim wejdziesz do windy, zajrzyj do przedostatnich (w stosunku do windy) drzwi po prawej stronie - znajdziesz tam wspomnianą Skrzynię Bólu.