Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Klejnoty - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 4 - Next Stop: Castlevania

#9 Klejnot Życia

Kratka, do której musisz wejść, by przegryźć kabel. - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Kratka, do której musisz wejść, by przegryźć kabel.

Byłeś tu podczas misji Bioquimek Corporation. Idź w stronę znacznika, aż dojdziesz do drzwi, które musisz otworzyć za pomocą dźwigni. Gdy przez nie przejdziesz, skręć w lewo, gdzie znajdziesz Portal Cienia. Zmień się w szczura, po czym przejdź przez kratkę, którą znajdziesz w pomieszczeniu, w którym opanowałeś przeciwnika, by dostać się do pierwszej Skrzyni Bólu (kratka widoczna na obrazku powyżej). Przejdź przez tunel (na rozwidleniu idź prosto), aż dojdziesz do kabla, który musisz przegryźć.

Gdy to zrobisz, wróć na rozwidlenie i skręć w lewo, co pozwoli ci na szybsze wydostanie się z wentylacji. Udaj się teraz do pomieszczenia, w którym było dwóch strażników i wejdź do kolejnej kratki (w pobliżu drabiny, którą się wspinałeś). Przejdź przez tunel, potem pod wyłączonym wentylatorem, by w końcu wyjść po drugiej stronie, gdzie czeka na ciebie Skrzynia Bólu, z Klejnotem Życia. By ją aktywować, skorzystaj z Portalu Cienia, by wrócić do swojej pierwotnej postaci.

#4, #5 i #6 Klejnoty Chaosu

Drugi w tej misji klejnot znajdziesz za drzwiami skutego lodem korytarza. Lód blokuje mechanizm otwierający drzwi - pozbądź się lodu za pomocą mocy Chaosu, a następnie, za pomocą przełącznika po lewej stronie, otwórz drzwi. Po przejściu przez drzwi, przeskocz przepaść, by dostać się na drugą stronę, a następnie zeskocz na platformę pod tobą, gdzie znajdziesz Skrzynię Bólu, a wewnątrz niej Klejnot Chaosu.

Skrzynia Bólu, a na wprost tunel prowadzący do wieży, gdzie znajdziesz czwartą skrzynię. - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Skrzynia Bólu, a na wprost tunel prowadzący do wieży, gdzie znajdziesz czwartą skrzynię.

Kawałek dalej, w wąskich korytarzach, czeka cię ponowne starcie z demonami uzbrojonymi w strzelby i granatniki. Pozbądź się ich, a następnie skręć w lewą odnogę tunelu (tuż przed rozwidleniem) - na zakręcie znajdziesz kolejną Skrzynię Bólu, znów z Klejnotem Chaosu. Idź dalej tym tunelem, aż dojdziesz do wieży, po której musisz się wspiąć.

Gdy będziesz na szczycie, stań na krawędzi i spójrz w dół - tuż pod tobą powinna być kolejna Skrzynia Bólu, z kolejnym Klejnotem Chaosu wewnątrz.

#8 Klejnot Pustki

Piąty już w tej misji klejnot zdobędziesz chwilę po wyjściu na powierzchnię (po wspinaczce po wieży i innych elementach). Biegnij ulicą, aż dotrzesz do Magicznego Źródła i schodów prowadzących na górę - na ich szczycie, na końcu drogi, znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Pustki.

#10 Klejnot Życia

Idąc kładką, po prawej stronie zauważysz drabinę - na górze znajdziesz Klejnot Życia. - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Idąc kładką, po prawej stronie zauważysz drabinę - na górze znajdziesz Klejnot Życia.

Na kolejny klejnot natrafisz po etapie skradankowym z dwoma Strażnikami - trafisz po nim do pomieszczenia, w którym czeka na ciebie kolejny Strażnik. Użyj na nim Roju Nietoperzy i szybko wdrap się po drabinie z prawej strony. Przeskocz nad siatką, łapiąc się kolejnej drabiny, a następnie poruszaj się w prawo, cały czas będąc nad ziemią. Wkrótce po twojej prawej stronie znajdziesz drabinę prowadzącą na górę - wskocz na nią, wejdź na górę, by ze Skrzyni Bólu zebrać Klejnot Życia.

#11 Klejnot Życia

Widoczna w oddali Skrzynia Bólu. - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Widoczna w oddali Skrzynia Bólu.

Kolejny w tej misji klejnot zebrać możesz po tym jak wykolei się pociąg. Udaj się torami w kierunku, z którego przyjechał pociąg - czeka cię dość długa wędrówka, dlatego uzbrój się w cierpliwość. Trafisz na stację, z której wyruszył transport - na końcu torów znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Życia wewnątrz.

#7 i #8 Klejnot Chaosu

Lokalizacja dwóch Skrzyni Bólu - obie zawierają Klejnot Chaosu. - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Lokalizacja dwóch Skrzyni Bólu - obie zawierają Klejnot Chaosu.

Dwa ostatnie klejnoty zbierzesz w pomieszczeniu, w którym opuścił cię sojusznik Zobeka (a gdzie czeka cię sporo wspinania). Wdrap się na samą górę pomieszczenia, a stamtąd będziesz mógł dostrzec dwie Skrzynie Bólu - jedną na tym poziomie, na którym jesteś, a drugą dokładnie pod tobą. Obie skrzynie zawierają Klejnot Chaosu.