Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Overlook Tower | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Overlook Tower

#19 Pamiętnik

Na czerwono oznaczone miejsce Pamiętnika na samotnej wieży. - Overlook Tower | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na czerwono oznaczone miejsce Pamiętnika na samotnej wieży.

Po wyjściu z pomieszczenia z mapą świata, skręć w lewo i wdrap się po deskach na górę, a następnie wejdź wyżej po zawalonych schodach. Podejdź do krawędzi tak, byś na lewo od siebie miał wysoką wieżę (po której się już wspinałeś i zaraz znów to zrobisz) - w ten sposób na wprost ciebie, w oddali, zobaczysz samotną wieżę (którą była wspomniana w poradniku, we wcześniejszej misji). Dostań się do niej, za pomocą podwójnego skoku, by zebrać leżący przy zwłokach żołnierza Pamiętnik.

#24 Klejnot Chaosu

Klejnot Chaosu w Skrzyni Bólu, widoczny w oddali. - Overlook Tower | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Klejnot Chaosu w Skrzyni Bólu, widoczny w oddali.

Po zebraniu pamiętnika, wróć do wieży i wdrap się na nią, a na końcu trasy zeskocz na dół. Wejdź na górę po drewnianych belkach i udaj się w kierunku budynku przypominającego zamek. Wewnątrz, aktywuj mechanizm, by przedostać się do następnego pomieszczenia (byłeś tam kilka razy z fragmentem lustra dla Trevora). Gdy przejdziesz do następnej komnaty, skręć w lewy korytarz, by wyjść na zewnątrz. Kieruj się cały czas przed siebie (zignoruj w tym momencie drogę w prawo), a wkrótce zauważysz Skrzynię Bólu, do której dostać możesz się za pomocą podwójnego skoku. Zbierz Klejnot Chaosu i skieruj się w kierunku mostu po twojej lewej stronie.

#24 Klejnot Życia

Po wejściu do ogrodu Agreusa obróć kamerę w górę - oto co zobaczysz. - Overlook Tower | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Po wejściu do ogrodu Agreusa obróć kamerę w górę - oto co zobaczysz.

Wejdź do następnego pomieszczenia i aktywuj mechanizm. Trafisz do ogrodu, w którym był etap skradankowy (a potem walka) z Agreusem. Będąc przy wejściu, obróć kamerę lekko do góry i w lewą stronę - zobaczysz Skrzynię Bólu. By się do niej dostać musisz wskoczyć do niej od strony drogi, którą zaraz będziesz schodził na dół. Zrób to i zbierz z niej kolejny Klejnot Życia.

#20 Pamiętnik, #26 Klejnot Pustki

Na niebiesko zaznaczone miejsce z Pamiętnikiem, na czerwono z Klejnotem Pustki. - Overlook Tower | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na niebiesko zaznaczone miejsce z Pamiętnikiem, na czerwono z Klejnotem Pustki.

Zbiegnij na dół, by wejść do ogrodów. Idź cały czas wzdłuż prawej ściany, aż w końcu dojdziesz do miejsca z dziurą w ogrodzeniu. Wskocz tam za pomocą podwójnego skoku, zbierz Pamiętnik i Klejnot Pustki ze Skrzyni Bólu.

#25 Klejnot Życia

Zeskocz na dół i idź dalej wzdłuż prawej ściany. Na samym końcu dojdziesz do wzniesienia, na którym znajdziesz kolejną Skrzynię Bólu, tym razem z Klejnotem Życia.

Wróć teraz na górę, następnie idź przez most do pomieszczenia, w którym kilka misji wcześniej bawił się Trevor i biegnij cały czas prosto, do kolejnego mechanizmu otwierającego przejście do następnej komnaty (z mechanizmem tym wiąże się mingierka, w której rzucasz w kukły Sztyletami Cienia). Gdy wyjdziesz na zewnątrz, utwórz kładkę na górę za pomocą "mechanizmu kolumnowego", a następnie wejdź przez wejście przypominające paszczę.

#21 Stos Ofiarny

Na czerwono zaznaczona lokalizacja Stosu Ofiarnego, na niebiesko Klejnotu Chaosu. - Overlook Tower | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na czerwono zaznaczona lokalizacja Stosu Ofiarnego, na niebiesko Klejnotu Chaosu.

Gdy przejdziesz przez drzwi, zatrzymaj się na chwile i rozejrzyj - na górze znajdują się trzy tunele, przez które możesz przejść. Udaj się najpierw do tego najbardziej z prawej (musisz wspiąć się na górę), gdzie znajdziesz Stos Ofiarny, a w nim Gwóźdź Kleidos.

#25 Klejnot Chaosu

Zeskocz na dół i wejdź w tunel najbardziej z lewej i dojdź do jego końca - na wprost ciebie, po drugiej stronie, zobaczysz Skrzynię Bólu, a w niej Klejnot Chaosu.

W tej dzielnicy nie ma już więcej znajdziek, więc udaj się do pomieszczenia z mapą świata i przejdź do dzielnicy: Bernhard's Wing.