Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

City of the Damned | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

City of the Damned

# 18 Pamiętnik, #22 Klejnot Chaosu

Zaznaczone na niebiesko miejsce Pamiętnika i Klejnotu Chaosu. - City of the Damned | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Zaznaczone na niebiesko miejsce Pamiętnika i Klejnotu Chaosu.

Stań na ołtarzu do aktywacji Talizmanu Białego Wilka w taki sposób, by na wprost ciebie był pomnik, a po twojej lewej stronie sklep Chupacabry. W oddali powinieneś dostrzec niebieskie światło. Udaj się przed siebie i za pomocą podwójnego skoku dostań się na platformę, na której znajdziesz Skrzynię Bólu (Klejnot Chaosu) i zwłoki żołnierza z Pamiętnikiem.

Gdy zbierzesz obie te rzeczy, udaj się do windy, która znajduje się na prawo od budynku, w którym mieści się sklep Chupacabry. Wewnątrz windy aktywuj mechanizm i poczekaj, aż otworzą się drzwi z drugiej strony.

#20 Stos Ofiarny

Droga w lewo prowadzi do Stosu Ofiarnego, a na górę do Skrzyni Bólu. - City of the Damned | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Droga w lewo prowadzi do Stosu Ofiarnego, a na górę do Skrzyni Bólu.

Gdy wyjdziesz z windy, podejdź do krawędzi (stań na wystającej półce) i wskocz na mur przed sobą. Wdrap się na górę, a następnie przedostań się na drugą kolumnę, poruszając się w lewo. Uważaj na obracające się ostrza i spływającą co jakiś czas lawę - jeśli jednak zostaniesz raniony, jest szansa, że uda ci się wrócić na ścianę, gdyż możesz wykorzystać podwójny skok. Gdy dojdziesz da drugą kolumnę, zamiast poruszać się dalej w lewo, wejdź kawałek na górę. Zwróć uwagę na dziurę w siatce po twojej prawej stronie - możesz tam wskoczyć, by dostać się do Stosu Ofiarnego, zawierającego ulepszenie relikwii Stolas' Clock.

#23 Klejnot Chaosu

Wróć na kolumnę i wdrap się na samą górę, by wyjść na mur. Gdy będziesz na górze, skręć w lewo, stań na krawędzi i spójrz pod siebie - ujrzysz tam wąską kładkę, na którą masz wskoczyć. Podążaj do jej końca, a dojdziesz do Skrzyni Bólu z Klejnotem Chaosu.

#15 Mechanizm wymagający Klucza Podziemi

Mechanizm na Klucz Podziemi oznaczony na niebiesko. - City of the Damned | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Mechanizm na Klucz Podziemi oznaczony na niebiesko.

Zeskocz teraz na dół i podejdź ponownie do muru (stając na wysuniętej kładce) ) i obróć kamerę w lewą stronę - powinieneś dostrzec mechanizm wymagający Klucza Podziemi. By się do niego dostać, wykorzystaj po prostu podwójny skok, a bez problemu tam doskoczysz, by zebrać nagrodę w postaci 2000 punktów doświadczenia.

Gdy zbierzesz wszystkie rzeczy w okolicy muru, udaj się do pomieszczenia z drzwiami aktywowanymi krwią Dracula. By tam trafić, stań na kładce na wprost muru, tak by po lewej stronie mieć miejsce, w którym był mechanizm na Klucz Podziemi - wspomniane pomieszczenie jest dokładnie za tobą, musisz tylko za pomocą Bomb Chaosu ściągnąć kładkę na dół.

#16 Mechanizm wymagający Klucza Podziemi

Strzałka przedstawia drogę do mechanizmu na Klucz Podziemi. - City of the Damned | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Strzałka przedstawia drogę do mechanizmu na Klucz Podziemi.

Gdy wejdziesz do pomieszczenia z mechanizmem, aktywuj ten, który znajduje się na lewo od wejścia, (zignoruj na razie ten na wprost, prowadzący do wąskiego korytarza). Wyjdź z pomieszczenia i spójrz przed siebie - powinieneś dostrzec ołtarz do aktywacji Medalionu Białego Wilka. Udaj się tam, lecz nie aktywuj medalionu - zamiast tego wdrap się po ścianie na górę, by dotrzeć do mechanizmu na Klucz Podziemi - byłeś tam już wcześniej, ale nie dysponowałeś wtedy kluczami.

#17 Mechanizm wymagający Klucza Podziemi

Zbierz premię doświadczenia i wróć do ołtarza do aktywacji medalionu i stań na krawędzi, po przeciwnej stronie do miejsca, w którym właśnie byłeś (za plecami będziesz miał ołtarz a po twojej prawej stronie kominy plujące lawą, po których kilka misji temu skakałeś). Przeskocz przez lawę na drugą stronę, wskocz do dziury i wdrap się na górę po drugiej stronie. Wkrótce dojdziesz do miejsca, z którego ratowałeś Chupacabrę.

Ostatnia w tym miejscu znajdźka oznaczona na niebiesko. - City of the Damned | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Ostatnia w tym miejscu znajdźka oznaczona na niebiesko.

Stań przy pierwszym mechanizmie i rozciągnij kładkę na wprost, a następnie stań na środku wygenerowanego mostu i odwróć kamerę tak, byś na wprost siebie miał mechanizm, który właśnie użyłeś. W oddali, po prawej stronie zobaczyć możesz kolejny mechanizm na Klucz Podziemi. Możesz dostać się do niego poprzez zabawę w rozciąganie kładek, bądź po prostu skorzystać z podwójnego skoku - skocz na mechanizm na wprost ciebie, a stamtąd doskoczysz już bez problemu do znajdźki, by zebrać 2000 punktów doświadczenia.

Jest to ostatnia znajdźka w tej dzielnicy - udaj się do pomieszczenia z mapą świata i przenieś się do następnej części zamku: Overlook Tower.