Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 7 - Pieces of a Mirror | Klejnoty - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 7 - Pieces of a Mirror

Jedna z dwóch Skrzyń Bólu - druga znajduje się tuż obok. - Misja 7 - Pieces of a Mirror | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Jedna z dwóch Skrzyń Bólu - druga znajduje się tuż obok.

#11 Klejnot Pustki i #11 Klejnot Chaosu

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią (początek misji), nie idź w stronę zamku (na wprost) tylko odwróć się do tyłu i skieruj w stronę mechanizmu. Zniszcz lód (Bombą Chaosu), który blokuje mechanizm, a następnie przeciągnij dźwignię. Przeniknij przez blokujące drogę kraty, a następnie idź tunelem po prawej stronie. Stań na krawędzi i zeskocz na sam dół (tuż obok będzie kilka Harpii), a następnie zlokalizuj wejście do tunelu (prawdopodobnie po twojej lewej stronie). Po wejściu do tunelu skręć w prawo - znajdziesz tam dwie Skrzynie Bólu (odpowiednio z Klejnotem Pustki i Chaosu w środku).

#14 Klejnot Życia

Klejnot znajduje się na niedaleko miejsca, w którym zacząłeś etap po walce z Raisą. Wyjdź na zewnątrz i idź cały czas tak, by mieć góry po swojej prawej stronie (zignoruj zamek i zejście do niego po lewej stronie). Zeskocz na dół i wewnątrz małego pomieszczenia znajdziesz Skrzynię Bólu, a w niej Klejnot Życia.

#12 Klejnot Chaosu i #12 Klejnot Pustki

Skrzynia Bólu #4 - kolejna znajduje się tuż pod nią. - Misja 7 - Pieces of a Mirror | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Skrzynia Bólu #4 - kolejna znajduje się tuż pod nią.

Po walce z żołnierzami Bractwa (gdzie pierwszy raz walczysz z Duchownym), skorzystaj z pobliskiego mechanizmu, by zawalić ogrodzenie na górze, jednocześnie otwierając przejście. Zamiast jednak udać się do budynku na wprost (gdzie wskazuje znacznik), skręć w lewo, aż dojdziesz do krawędzi - trochę poniżej twojej pozycji powinieneś dostrzec Skrzynię Bólu, do której możesz się dostać skacząc na wystający fragment z lewej strony i spowalniając upadek za pomocą mocy Mgły. Wewnątrz skrzyni znajdziesz Klejnot Chaosu. Zeskocz na dół i zejdź schodami w dół, by trafić na kolejną Skrzynię Bólu, tym razem z Klejnotem Pustki w środku.

#15 Klejnot Życia

Owy mechanizm kolumnowy i widoczna po prawej stronie Skrzynia Bólu. - Misja 7 - Pieces of a Mirror | Klejnoty - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Owy "mechanizm kolumnowy" i widoczna po prawej stronie Skrzynia Bólu.

Klejnot ten czeka na ciebie w miejscu, gdzie trafisz po raz pierwszy na mechanizm przypominający owalną kolumnę, który musisz aktywować, by udać się do wejścia przypominającego paszczę (w tym miejscu natkniesz się także na grupę żołnierzy Bractwa, z Duchownym w składzie). Aktywuj mechanizm i gdy będziesz na górze, nie idź w kierunku znacznika, tylko zeskocz na dół na drugą stronę, gdzie znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Życia.

#13 Klejnot Chaosu

Gdy wyjdziesz przez wejście przypominające otwartą paszczę i wylądujesz wewnątrz pomieszczenia, skręć w prawo - na szczycie schodów znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Chaosu wewnątrz.

#13 Klejnot Pustki

By dostać się do pomieszczenia ze sceną, będziesz musiał wdrapać się po ścianie i wejść jednym z dwóch dostępnych tuneli (są 3, ale ten z prawej jest dla ciebie nieosiągalny). Przejdź lewym tunelem, na końcu którego znajdziesz Skrzynię Bólu z Klejnotem Pustki. W oddali dostrzec możesz kolejną skrzynię, lecz w tym momencie jest ona po za twoim zasięgiem.

#14 Klejnot Pustki

Tego klejnotu (Klejnot Pustki) nie jesteś w stanie ominąć, gdyż znajduje się on tuż obok Portalu Cienia, z którego będziesz musiał skorzystać, by aktywować generator.