Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Memoriały i Pamiętniki - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 4 - Next Stop: Castlevania

#8 Memoriał

Na obrazku widoczna drabina prowadząca do Memoriału i schody na górę. - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na obrazku widoczna drabina prowadząca do Memoriału i schody na górę.

Po tym, jak miniesz arenę na której walczyłeś z Raisą, wybiegnij schodami na górę. Na półpiętrze, poprzedzającym najwyższe piętro, znajduje się drabina - wejdź po niej na górę, przejdź przez tunel i zeskocz na dół, gdzie czekają na ciebie wrogowie. Po rozprawieniu się z wrogiem, zbierz pobliski Memoriał.

#9 Memoriał

Idąc w kierunku znacznika będziesz przechodził koło tego Memoriału (po zeskoczeniu z mostu, po tym jak zbierzesz Skrzynię Bólu - tuż przed drzwiami, które musisz otworzyć za pomocą Bomb Chaosu), niemożliwym jest więc, byś go przegapił.

#10 Memoriał

Na trzeci w tej misji Memoriał trafisz w miejscu, w którym wylądujesz po zeskoczeniu z kontenera - będzie on dokładnie na wprost ciebie, na prawo od wejścia, do którego musisz się udać.

#11 Memoriał

Obrazek przedstawia lokalizację Memoriału (czerwony) i Skrzyni Bólu (niebieski). - Misja 4 - Next Stop - Castlevania | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Obrazek przedstawia lokalizację Memoriału (czerwony) i Skrzyni Bólu (niebieski).

Kolejny Memoriał znaleźć możesz po wykolejeniu się pociągu. Udaj się torami w kierunku, z którego przyjechał pociąg - czeka cię dość długa wędrówka, dlatego uzbrój się w cierpliwość. Trafisz na stację, z której wyruszył transport - idź wzdłuż lewej ściany, a wkrótce powinieneś dojść do Memoriału.