Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ataki dystansowe | Porady | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Ataki dystansowe

Shadow Daggers

Umiejętność, którą dostaniesz zaraz na początku rozgrywki. Pozwala ci rzucić we wroga sztyletem, zadając niewielkie obrażenia. Z tego też powodu szybko ustąpią one miejsca innym umiejętnościom, a ty szybko o nich zapomnisz.

Ich użycie wymagane jest w kilku miejscach na początku gry, by odblokować przejście.

Void Projections

Atak dystansowy oferowany przez Miecz Pustki. Pozwala zamrażać (lub spowalniać, w przypadku większego wroga) przeciwników, znacznie ułatwiając ci walkę. Umiejętności tej możesz (a w wielu przypadkach będziesz musiał) użyć także na wodospadach, lub niektórych mechanizmach (punkty te zaznaczone są niebieskim ogniem), by je zamrozić, otwierając drogę do zablokowanego przejścia, lub w przypadku wodospadu, by się po nim wspiąć. Przydatna jest także do walki z latającymi przeciwnikami - zamrożony wróg spadnie na ziemie, gdzie łatwiej ci go pokonać.

By używać tej umiejętności musisz posiadać odpowiednią ilość mocy Pustki.

Chaos Bombs

Odpowiednik umiejętności Void Projections - w tym przypadku jednak Bomby Chaosu używane są przy pomocy Szponów Chaosu (Chaos Claws). Umiejętność pozwala wystrzelić specjalną bombę, która zadaje spore obrażenia (i niszczy pancerz wrogów). Możesz jej także użyć do walki z latającymi przeciwnikami - nawet jeśli wróg nie spadnie na ziemie (jak w przypadku zamrożenia go za pomocą Void Projections), to kilka takich bomb powinno sprawić, że jedyne co spadnie na ziemie to jego truchło. Bomby Chaosu wymagane są także do zniszczenia określonych punktów (zaznaczonych czerwonym ogniem), by otworzyć ci drogę do zablokowanego przejścia, bądź strącić coś na ziemię.

By używać tej umiejętności musisz posiadać odpowiednią ilość mocy Chaosu.