Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Carmilla's Lair | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Carmilla's Lair

#27 Klejnot Chaosu

Pierwsza Skrzynia Bólu z Klejnotem Chaosu czeka na ciebie na wprost od wyjścia z pomieszczenia z mapą świata.

#25 Stos Ofiarny

Wykorzystaj podwójny skok, by się tam dostać. - Carmillas Lair | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Wykorzystaj podwójny skok, by się tam dostać.

W następnej kolejności udaj się w prawą stronę, przeniknij przez kraty i idź cały czas wzdłuż prawej ściany, aż dotrzesz do krawędzi. Nad tobą na uszkodzonym balkonie znajduje się Stos Ofiarny - wykorzystaj podwójny skok, by się do niego dostać i zebrać Gwóźdź Kleidos.

#23 Pamiętnik

Zeskocz teraz na dół na drugą stronę (w prawo), przeskocz dziury w zniszczonych schodach i zbierz Pamiętnik z ciała żołnierza, który powinien być właśnie na wprost ciebie.

#29 Klejnot Pustki

Gdy go podniesiesz, idź wzdłuż prawej ściany, a następnie wdrap się po regałach na górę. Po wyjściu na górę, kieruj się na wprost, gdzie trafisz na Skrzynię Bólu z Klejnotem Pustki wewnątrz.

#26 Stos Ofiarny

Skręć w schody po lewej stronie od skrzyni i na ich szczycie odwróć się do tyłu - nad tobą powinieneś dostrzec Stos Ofiarny. Dostać się do niego możesz za pomocą podwójnego skoku, a wewnątrz znajdziesz przedostatni Gwóźdź Kleidos.

#28 Klejnot Chaosu

Widoczna po prawej stronie Skrzynia Bólu. - Carmillas Lair | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Widoczna po prawej stronie Skrzynia Bólu.

Biegnij teraz cały czas wzdłuż prawej ściany (będąc na najwyższym piętrze, tym na którym był Stos Ofiarny) i zbiegnij schodami po lewej stronie, by dojść do kolumny. Na ścianie po prawej stronie powinieneś dostrzec kolejną Skrzynię Bólu - dostań się do niej za pomocą podwójnego skoku, by zebrać ostatni Klejnot Chaosu.

#28 Klejnot Życia

Idź teraz w prawo od miejsca, w którym właśnie zebrałeś klejnot, aż dojdziesz do krawędzi balkonu - pod tobą znajduje się kolejna Skrzynia Bólu, z Klejnotem Życia w środku.

#18 Mechanizm wymagający Klucza Podziemi

Na czerwono oznaczony mechanizm na Klucz Podziemi. - Carmillas Lair | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Na czerwono oznaczony mechanizm na Klucz Podziemi.

Wróć teraz na schody, z których wskoczyłeś do Stosu Ofiarnego i obiegnij je dookoła - znajdziesz tam wystające kawałek z kolumny deski, a naprzeciw nich żyrandol. Skocz na żyrandol, a następnie na balkon za nim, by dostać się do miejsca z mechanizmem na Klucz Podziemi.

#30 Klejnot Pustki

Powracasz do miejsca, w którym zacząłeś 5 misję - za kratami na wprost znajdziesz Skrzynię Bólu. - Carmillas Lair | Znajdźki - drugie podejście | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Powracasz do miejsca, w którym zacząłeś 5 misję - za kratami na wprost znajdziesz Skrzynię Bólu.

Zeskocz na dół i udaj się do pomieszczenia za tobą (gdzie zaczynałeś 5 misję kampanii - na podłodze leży masa czaszek), przeniknij przez kraty na wprost i zbierz Skrzynię Bólu, w której znajdziesz ostatni Klejnot Pustki.

#29 Klejnot Życia

Wyjdź z pomieszczenia i biegnij do kolejnego, które znajduje się dokładnie na wprost ciebie. Gdy dojdziesz do mechanizmu na środku, skręć w lewo, przeniknij przez kraty i zbierz Skrzynię Bólu z ostatnim Klejnotem Życia.

#27 Stos Ofiarny

Następnie idź dalej w głąb pomieszczenia, w którym był klejnot i zeskocz na dół, gdzie czeka ołtarz do aktywacji Medalionu Białego Wilka i ostatni Gwóźdź Kleidos w Stosie Ofiarnym.

W tym momencie powinieneś mieć zebrane :

  • Wszystkie Klejnoty Życia, Pustki i Chaosu (pamiętaj, że po jednym z każdego musisz kupić w sklepie Chupacabry), co łącznie nagrodzi cię 4 osiągnięciami (szczegóły w dziale Osiągnięcia)
  • Wszystkie Memoriały i Pamiętniki (nazywane po prostu Lore)
  • Wszystkie Gwoździe Kleidos, pozwalające przystąpić do każdego wyzwania w grze, a także wszystkie ulepszenia do relikwii, co pozwoli ci przenosić ich po 5 sztuk każda.