Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chaos Claws | Uzbrojenie i ulepszenia | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Chaos Claws

Okno rozwoju Szponów Chaosu. - Chaos Claws | Uzbrojenie i ulepszenia | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Okno rozwoju Szponów Chaosu.

Opis

Druga i ostatnia dodatkowa broń, do której uzyskasz dostęp. Charakteryzują ją poniższe cechy:

  • Pozwala na wyprowadzanie ataków wolniejszych niż w przypadku Miecza Pustki czy nawet Bicza Cienia, lecz zadających dużo większe (szczególnie w porównaniu do Miecza Pustki) obrażenia.
  • Powiązane z tą bronią umiejętności, a także zwykłe ataki pozwalają przebijać wrogi pancerz, co w przypadku walki z niektórymi przeciwnikami może okazać się niezbędne.
  • Do działania wymaga mocy Chaosu, która przedstawiona jest za pomocą zbiornika w prawym dolnym rogu ekranu. Moc Chaosu regenerować możesz za pomocą Kul Krwi (zobacz rozdział o Combat Focus), Magicznych Źródeł bądź uzyskać nieograniczoną ilość na krótką chwilę za pomocą relikwii Ensnared Demon.
  • Broń posiadająca najkrótszy zasięg ataku w grze.

Ciosy i ulepszenia

Tak samo jak w przypadku umiejętności Miecza Pustki, te dostępne dla Szponów Chaosu są dużo kosztowniejsze od tych dostępnych dla Bicza Cienia, dlatego nie dasz rady (przynajmniej przez większą część gry) pozwolić sobie na marnowanie punktów doświadczenia. Poniżej lista tych najbardziej skutecznych, wraz z krótkim opisem (lista przedstawiona jest w zalecanej kolejności odblokowywania):

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie