Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 8 - The Hooded Man | Memoriały i Pamiętniki - I przejście poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Misja 8 - The Hooded Man

#15 Memoriał

Miejsce ukrycia Memoriału, który ominąłeś już kilkakrotnie w czasie gry. - Misja 8 - The Hooded Man | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Miejsce ukrycia Memoriału, który ominąłeś już kilkakrotnie w czasie gry.

Pierwszy w tej misji Memoriał znajdziesz zaraz na początku etapu, po walce z Żołnierzami Szatana. Udaj się w stronę znacznika, lecz zanim przejdziesz przez dziurę w ścianie, idź do końca ulicy, gdzie za kratami (i samochodem) znajdziesz Memoriał.

#16, #17 i #18 Memoriał

Tuż po zejściu z drabiny skręć w tunel po lewej stronie - zobaczysz mniej więcej to. - Misja 8 - The Hooded Man | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Tuż po zejściu z drabiny skręć w tunel po lewej stronie - zobaczysz mniej więcej to.

Po tym, jak zejdziesz za pomocą drabiny na ulicę, skręć do tunelu po lewej stronie - znajdziesz tam pierwszy Memoriał w tej okolicy. Wróć do drabiny - po prawej stronie (patrząc w taki sposób, że drabinę masz za plecami), przy ścianie, powinieneś dostrzec kolejny Memoriał.

Po tym, jak podczas sceny poznasz nową twarz i przyszłego bossa, udaj się na wprost, do końca ulicy - znajdziesz tam wejście do zawalonego tunelu, a na prawo od niego, we wnęce, znajdziesz trzeci i ostatni w tej okolicy Memoriał.

#19 Memoriał

Memoriał znajdujący się w budynku z platformami. - Misja 8 - The Hooded Man | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Memoriał znajdujący się w budynku z platformami.

Po tym, jak przejdziesz przez właz i wrócisz na ulicę, użyj Bomby Chaosu na drabinie (po lewej stronie patrząc z miejsca, w którym zacząłeś - obok znajduje się fioletowa smuga), by ściągnąć ją na dół. Wdrap się po niej, wbiegnij po schodach i złap się parapetu, by następnie idąc w prawo dostać się do budynku. Zeskocz na dół, gdzie czekają wrogowie, by zebrać znajdujący się tam Memoriał.

#20 Memoriał

Strzałka pokazuje miejsce ukrytego Memoriału. - Misja 8 - The Hooded Man | Memoriały i Pamiętniki - I przejście - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Strzałka pokazuje miejsce ukrytego Memoriału.

Po walce z bossem (Abaddon), trafisz do pomieszczenia, w którym musisz aktywować prąd, by otworzyć przejście. Po tym jak to zrobisz, dojdź do końca pomieszczenia - obok rusztowania znajdziesz Memoriał.

#21 Memoriał

Ostatni w tej misji Memoriał czeka na ciebie po tym, jak wdrapiesz się po białej wieży na górę. Gdy staniesz na twardym gruncie, podejdź do krawędzi budynku (tak, byś patrzył na drewnianą platformę przed sobą) i zeskocz na dół - trafisz na półkę, na której znajduje się Memoriał.