Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Raisa Vólkova | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Raisa Vólkova

Walka z tym bossem jest stosunkowo prosta. - Raisa Vólkova | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Walka z tym bossem jest stosunkowo prosta.

Na początku walki musisz trafić Raise za pomocą mocy Pustki (Void Projection), gdyż porusza się ona zbyt szybko, byś mógł z nią walczyć. Gdy już przestanie latać jak szalona po całej arenie, walka stanie się stosunkowo prosta.

Oprócz standardowych ataków, które możesz zablokować, Raisa stosuje:

  • Kilka rodzajów ataków za pomocą elektryczności - Raisa zakomunikuje ci zamiar użycia jednego z nich, wypowiadając kwestię "Let's make this more exciting!", po czym skoczy na środek areny, by wykonać atak. Najlepszą metodą obrony przed tym atakiem jest po prostu mobilność - bądź cały czas w ruchu i nie stój w miejscach, na których pojawiają się kule energii, gdyż po kilku sekundach eksplodują, zadając ci obrażenia.
  • Chwyt - co jakiś czas Raisa spróbuje cię do siebie przyciągnąć. Jeśli jej się uda, masz szansę oswobodzenia się, poprzez przyciśnięcie przycisku w odpowiednim momencie (robiłeś to już niejednokrotnie).
  • Niemożliwy do zablokowania atak wręcz - gdy będziesz ją atakował z bliska, co jakiś czas, prócz zwykłych ataków, Raisa użyje jednego z dwóch wariantów swoich nieblokowalnych ataków, które musisz po prostu uniknąć. Sygnalizowane są one jak zwykle czerwonym rozbłyskiem.

Co jakiś czas Raisa wezwie do pomocy napotkanych przez ciebie niedawno przeciwników - jest to dobry sposób na uzupełnienie mocy Pustki i zregenerowanie zdrowia. Możliwe też, że w ciągu walki Raisa spróbuje znów atakować cię za pomocą szarży (w taki sam sposób, w jaki rozpoczęła walkę) - musisz ją znów zamrozić, by przerwać jej ataki.