Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Abaddon | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Abaddon

Taki wielki, a taki nijaki... - Abaddon | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Taki wielki, a taki nijaki...

Boss jest banalnie prosty do pokonania - nie dysponuje żadnym trudnym do uniknięcia atakiem, jego ciosy nie zadają wielkich obrażeń, a w dodatku koło niego kręci się masa mięsa armatniego, na którym możesz regenerować moc i życie.

Za każdym razem, gdy zdrowie bossa spadnie o 1/3 wpadnie on w szał - będzie wtedy z dużą szybkością atakował szponami, podążając za twoim tropem. By uniknąć tego ataku, staraj się od niego uciekać (i oddalić, gdy jego zdrowie spadnie o 1/3, gdyż minie kilka sekund, nim rozpocznie atak). Ataku tego nie da się sparować - nie próbuj także używać uników, bo jeśli nawet uda ci się uciec przed jednym atakiem, to boss wymachuje łapami na tyle szybko, że na pewno kolejny cios już cie dosięgnie.

Prócz tego, boss może zaatakować cię za pomocą wystrzeliwanych z grzbietu pocisków, coś w rodzaju ataku Raisy/Córki Szatana - atak ten jest koszmarnie powolny, szczególnie w porównaniu do tego, którym poczęstowała cię Raisa. Mobilność to najlepsza metoda uniknięcia obrażeń zadawanych przez pociski.

Od czasu do czasu boss wbije szpony w ziemie. Po chwili z ziemi (w miejscu, w którym stoisz / stałeś) wyłoni się wielki kolec, który cię przebije i będzie zadawał obrażenia. By się oswobodzić i przerwać łańcuch obrażeń, czeka cię zabawa z sekwencją QTE. Na szczęście obrażenia zadawane przez ten kolec nie są bardzo duże.

Koniec bossa jest już bliski... - Abaddon | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Koniec bossa jest już bliski...

Gdy jego zdrowie spadnie do 1/3 wartości, czeka cię kolejny atak szału, a gdy życie bossa spadnie do 0, rozpocznie się sekwencja QTE - jeśli ci nie wyjdzie, zostaniesz zabity i będziesz musiał powtórzyć od momentu rozpoczęcia QTE.