Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Agreus | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Agreus

Boss wygląda kozacko, ale nie należy do najmocniejszych. - Agreus | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Boss wygląda kozacko, ale nie należy do najmocniejszych.

Agreus to prawdopodobnie jeden z najłatwiejszych bossów występujących w grze - nie dysponuje on żadnym specjalnym atakiem (po za jednym, o którym wspomniałem trochę dalej), ani nie walczy na odległość (po za wspomnianym jednym atakiem, wyjaśnionym poniżej). Jego repertuar ciosów ogranicza się do ataków wręcz - niestety, sporej części z nich nie da się zablokować (czerwony rozbłysk sygnalizuje taki atak), dlatego w czasie tej walki bardziej przyda ci się unik niż parowanie ciosów.

Agreus co jakiś czas zmieni swoją broń na parę jednoręcznych ostrzy, co nada trochę mobilności jego atakom - jednocześnie jest to swego rodzaju wybawienie dla ciebie, gdyż sporo ataków wyprowadzonych dzięki jednoręcznym ostrzom da się łatwo sparować, lub ich uniknąć, w przeciwieństwie do ataków, które boss wyprowadza swoją standardową bronią. Oprócz tego, może zastosować:

  • Rzut włócznią - jeśli zostaniesz trafiony, rozpocznie się sekwencja QTE. Jeśli nie uda ci się jej poprawnie wykonać, czekają cię spore obrażenia - jeśli wciśniesz to, co pojawi się na ekranie, nie otrzymasz żadnych obrażeń. Możesz całkiem zniwelować ten atak, unikając trafienia włócznią, ale nawet jeśli zostaniesz trafiony to nie dostaniesz wielkich obrażeń, pod warunkiem, że wygrasz sekwencję QTE.

Jeśli będziesz unikał jego nieblokowalnych ataków, jednocześnie cały czas go atakując, to walka nie powinna potrwać długo. Gdy jego zdrowie spadnie do zera, uruchomi się sekwencja QTE, po której walka dobiegnie końca, a ty otrzymasz osiągnięcie Natural selection.