Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Paladin | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 poradnik Castlevania: Lords of Shadow 2

Paladin

Paladin, runda 1

Paladyn - pierwsze starcie. - Paladin | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Paladyn - pierwsze starcie.

Tak jak i cała misja, jest to boss stricte treningowy - tym bardziej, iż dysponujesz nielimitowanym zasobem mocy Pustki, dzięki czemu bez końca regenerować możesz zdrowie. Atakuj cały czas bossa, starając się zablokować jego "normalne" ciosy (czyli zastosować zsynchronizowany blok) i unikać tych ataków, których nie da się zablokować (sygnalizowane są czerwonym rozbłyskiem na chwilę przed atakiem).

Gdy jego zdrowie spadnie do wartości 2/3, rozpocznie się scena przerywająca starcie.

Paladin, runda 2

Ostatnie starcie z Paladynem. - Paladin | Bossowie | Castlevania Lords of Shadow 2 - Castlevania: Lords of Shadow 2 - poradnik do gry
Ostatnie starcie z Paladynem.

Etap ten nie różni się niczym z wyjątkiem jednego faktu - co jakiś czas Paladyn będzie używał ataku dystansowego w kilku wariantach:

  1. Rzuci w ciebie ostrzem, które będzie się poruszać poziomo - by go uniknąć, musisz je w odpowiednim momencie przeskoczyć. Nie próbuj odskakiwać w bok czy się blokować, bo to nic nie da.
  2. Rzuci w ciebie ostrzem, które będzie się poruszać pionowo - by go uniknąć musisz w ostatniej chwili odskoczyć w bok. Tak jak wcześniej, nie próbuj blokować tego ataku - ani przeskakiwać.
  3. Strzeli łukiem w powietrze, co po chwili ściągnie na ziemie bomby - na ziemi pojawią się żółte oznaczenia, na które po chwili spadną bomby. Staraj się unikać tych miejsc a wszystko będzie w porzadku.

Po chwili boss powinien paść na ziemie, a ciebie czeka długa seria scen.