Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2006, 11:33

autor: Krooliq

„Złoty” Safecracker

Firma The Adventure Company ogłosiła, że gra przygodowa o nazwie Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure osiągnęła właśnie „złoty” status, a płyta-matka powędrowała do tłoczni.

Firma The Adventure Company ogłosiła, że gra przygodowa o nazwie Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure osiągnęła właśnie „złoty” status, a płyta-matka powędrowała do tłoczni. Amerykański debiut rynkowy programu odbędzie się 2 sierpnia.

Niestety, na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy omawiana produkcja trafi na polskie półki sklepowe.

„Złoty” Safecracker - ilustracja #1

 

Safecracker to kolejna produkcja zrealizowana przez Kheops Studio, czyli zespół developerski odpowiedzialny za stworzenie wielu przygodówek, m.in.: The Secrets of Da Vinci: Zakazany manuskrypt, Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini, Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę czy Journey to the Moon: Podróż na Księżyc.

„Złoty” Safecracker - ilustracja #2

 

Fabuła Safecracker nie jest zbyt skomplikowana. Ot, pewnemu miliarderowi zeszło się z tego łez padołu. Teraz jego bogata rodzina zatrudnia Cię, jako wybitnego znawcę sejfów i sposobów ich otwierania, do odszukania ostatniej woli ich krewnego. Problem w tym, iż zmarły miliarder, Duncan Walter Adams, był dość ekscentryczny, co przejawiało się m.in. w manii kolekcjonowania kas pancernych. W posiadłości Duncana znajduje się dokładnie 35 sejfów, a w jednym z nich ukryty jest jego testament.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie na naszych łamach:

Informacje encyklopedyczne,

Galeria obrazków.