Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2008, 13:19

autor: Misiek

Wyraź swoją opinię co do poprawek w The Orange Box na PS3

Zestaw The Orange Box w wersji na PlayStation 3 na szczęście nie okazał się aż tak zepsuty, jak to na chwilę przed jego premierą sugerowali redaktorzy 1UP. Mimo to posiadacze konsol Sony i tak mają powody do narzekań – okazjonalne zwolnienia animacji, lagi, częste problemy z dostaniem się na serwery Team Fortress 2 to nie jest to, czego można by oczekiwać.

Zestaw The Orange Box w wersji na PlayStation 3 na szczęście nie okazał się aż tak zepsuty, jak to na chwilę przed jego premierą sugerowali redaktorzy 1UP, którzy zapoznawali się wówczas z niemal ukończoną wersją. Mimo to posiadacze konsol Sony i tak mają powody do narzekań – okazjonalne zwolnienia animacji, lagi, częste problemy z dostaniem się na serwery Team Fortress 2 to nie jest to, czego można by oczekiwać.

Najpierw na forum Steam pojawił się list od sfrustrowanego użytkownika The Orange Box (w wersji na PS3), który do końca wierzył, że odsłona dedykowana platformie Sony będzie pozbawiona błędów i będzie się dało na niej przyjemnie pograć. Dostrzegł jednak sporo bugów, a przez 7 dni testów praktycznie nie był w stanie zagrać w Team Fortress 2. Pracownik Valve odpisał, że zespołowi jest przykro, iż gra nie spełniła oczekiwań fana. Stwierdził, że ma nadzieję, iż najważniejsze rzeczy zostaną poprawione w najbliższej przyszłości, więc wszyscy zaczęli spodziewać się patcha.

Wyraź swoją opinię co do poprawek w The Orange Box na PS3 - ilustracja #1

Właśnie w związku z planowaną ”łatką” twórcy otworzyli na swoim forum specjalny wątek, w którym posiadacze PS3 mogą zgłaszać swoje sugestie co do poprawek. Twórcy proszą, aby pisać o wszelkich bugach i spodziewanych usprawnieniach, a na pewno wszelkie uwagi zostaną rozważone przez developera. Jeśli więc chcielibyście dodać coś od siebie, zapraszamy pod ten adres.