Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2008, 11:29

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 lipca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: premiera darmowego dodatku do Mass Effect, bilety na BlizzCon, premiera The Mummy, strony internetowe STALKERA i Armed Assault II, Nancy Drew na DS-a i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: premiera darmowego dodatku do Mass Effect, bilety na BlizzCon, premiera The Mummy, strony internetowe STALKERA i Armed Assault II, Nancy Drew na DS-a i inne. Zapraszamy do lektury.

Mass Effect

Posiadacze oryginalnej kopii Mass Effect od wczoraj mogą pobrać już darmowy dodatek o nazwie Bring Down the Sky. Wystarczy, że włożą płytkę do czytnika komputera i zgłoszą chęć pobrania nowej przygody, która wprowadza do gry nową rasę i zapewnia około dziewięćdziesięciu minut dodatkowej zabawy. Niezbędne pliki można pobrać także z naszego serwera. Znajdziecie je w tym miejscu. Niestety, póki co dodatek nie ukazał się w wersji polskojęzycznej.

Blizzard

W dniach 10-11 października w słonecznej Kaliforni odbędzie się impreza o nazwie BlizzCon, na której swoje produkty fanom będzie prezentowała ekipa Blizzard Entertainment. Od 11 sierpnia ruszy sprzedaż biletów, które kosztować będą po sto dolarów za sztukę. Zamówienia będzie można składać na tej stronie. Relację z BlizzConu chętni obejrzą również za pośrednictwem płatnej usługi DIRECTV.

The Mummy

Do amerykańskich sklepów trafiła wczoraj gra zatytułowana The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor, która jest jednym z elementów kampanii promującej filmu pod tym samym tytułem. Gracz wciela się w niej w rolę Ricka O’Connella (w filmie gra go Brendan Fraser) oraz jego syna, Alexa. Producentem gry w wersji na Wii o PS2 jest firma Eurocom Studios. Wersję dla NDS wykonała ekipa A2M.

Birth of America

Firma Ascaron Entertainment zapowiedziała na 19 września premierę gry strategicznej Birth of America II: Wars in America 1750-1815. Sequel zaoferuje nowe scenariusze, wśród których znajdą się m.in. Dunmore’s War (1773-1774), Battle of Fallen Timbers (1794) i Battle of New Orleans (1815). Platformą docelową są oczywiście komputery PC.

Armed Assault II

Tymczasowa strona internetowa gry Armed Assault II została uaktualniona o wpis informujący, że wraz z dniem 1 września zostanie ona zastąpiona pełnoprawnym serwisem.

S.T.A.L.K.E.R.

Wystartowała oficjalna strona nowego STALKERA. Możecie zapoznać się na niej z najświeższymi informacjami dotyczącymi tego tytułu, a także obejrzeć screenshoty, materiały video czy w końcu upiększyć swój pulpit za pośrednictwem jednej z dostępnych do ściągnięcia tapet. Przypominamy, premiera gry odbędzie się 29 sierpnia.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 lipca 2008) - ilustracja #1

Nancy Drew

Nintendo DS doczeka się kolejnego tytułu z serii Nancy Drew. Tym razem będzie to Nancy Drew: The Hidden Staircase, w którym nastoletnia pani detektyw zmierzy się z tajemnicą rezydencji Twin Elms. Termin wydania: październik.

Electronic Arts

Szef koncernu Electronic Arts, John Ricittello potwierdził, że w chwili obecnej w fazie produkcyjnej znajduje się czterdzieści gier przeznaczonych dla kieszonsolki Nintendo DS i konsoli Wii. Nową polityką firmy jest przedkładanie jakości nad ilość, co chyba jednak nieco kłóci się z aż taką ilością przygotowywanych tytułów. Choć jeśli wziąć pod uwagę, że EA jest jednym z gigantów branży, to może nie jest tego wcale tak dużo…

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Wario Land: The Shake Dimension

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

NBA Live 09

American McGee’s Grimm

Wallace & Gromit’s Grand Adventures

Demigod

The Sims 2: Apartment Pets

Mortal Kombat vs DC Universe - Comic-Con 2008

Legendary: The Box - Z dziennika developera #1

gry