Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2008, 11:38

autor: vampire

Warhammer Online: Age of Reckoning gotowy do wydania

Z pewnością wszystkich oczekujących premiery Warhammer Online: Age of Reckoning - nadchodzącego MMORPGa ze stajni Electronic Arts - zainteresuje fakt, iż gra jest już ukończona i w zasadzie gotowa do wydania. Tak przynajmniej możemy przeczytać w zamieszczonej w serwisie VideoGaming247 wypowiedzi Paula Barnetta ze studia EA Mythic.

Z pewnością wszystkich oczekujących premiery Warhammer Online: Age of Reckoning - nadchodzącego MMORPGa ze stajni Electronic Arts - zainteresuje fakt, iż gra jest już ukończona i w zasadzie gotowa do wydania. Tak przynajmniej możemy przeczytać w zamieszczonej w serwisie VideoGaming247 wypowiedzi Paula Barnetta ze studia EA Mythic. Według niego równie dobrze sieciowy Warhammer mógłby ukazać się już teraz i mimo to być najbardziej dopracowaną produkcją tego typu, jaka do tej pory ujrzała światło dzienne.

Warhammer Online: Age of Reckoning gotowy do wydania - ilustracja #1

Niestety pomimo takich śmiałych zapewnień Barnett nie był w stanie podać kiedy dokładnie gra powinna trafić do sklepów. Chociaż jego słowa przynajmniej dają nadzieję na to, że tym razem wyznaczona orientacyjnie na wrzesień data premiery nie zostanie po raz kolejny przesunięta. Przypomnijmy, że w naszym kraju wydaniem Warhammer Online: Age of Reckoning zajmie się firma Electronic Arts Polska. Tymczasem zainteresowani tytułem mogą zapoznać się z następującymi materiałami z nim związanymi: