Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2009, 10:10

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 stycznia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: YouTube przyjazny dla Wii i PS3, Free Realms zmierza na PS3, Star Wars: Battlefront III bez technologii od Free Radical i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: YouTube przyjazny dla Wii i PS3, Free Realms zmierza na PS3, Star Wars: Battlefront III bez technologii od Free Radical i inne. Zapraszamy do lektury.

YouTube

YouTube uruchomił usprawnioną wersję swojego serwisu, przygotowaną specjalnie pod kątem przeglądarek internetowych konsol PlayStation 3 oraz Nintendo Wii. Cechuje się ona zastosowaniem większej rozmiarowo czcionki oraz uproszczonego layoutu, ułatwiającego nawigację.

Metaboli

Serwis cyfrowej dystrybucji Metaboli odnotował w grudniu 2008 roku 172% wzrost sprzedaży w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. W samej tylko Wielkiej Brytanii wskaźnik ten osiągnął poziom aż 417%. Twórcy Metaboli twierdzą, że jest to efektem zwiększenia liczby dostępnych tytułów, a także sprzedażą pecetowej wersji GTA IV (Metaboli był jedynym europejskim serwisem cyfrowej dystrybucji rozprowadzającym dzieło Rockstar Games).

Guitar Hero: Metallica

Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Guitar Hero: Metallica w sieci GameStop otrzymają miły bonus. Będzie nim dodatkowy pedał perkusyjny, dzięki któremu łatwiej będzie im zaliczyć ultraszybkie ścieżki Larsa Ulricha (co dwa pedały perkusyjne, to nie jeden).

Free Realms

MMORPG Sony Online Entertainment o tytule Free Realms w dalszym ciągu znajduje się w planie wydawniczym PlayStation 3. Wydawca nie był jednak w stanie podać jakichkolwiek dokładniejszych informacji na ten temat.

Star Wars: Battlefront III

Z danych pozyskanych przez serwis SponG wynika, że technologia na bazie której powstawał Star Wars: Battlefront III (w tym miejscu jego prezentacja) umarła wraz z porzuceniem gry przez Free Radical. Cechowała się ona m.in. możliwością odbywania automatycznej podróży pomiędzy powierzchnią planet a przestrzenią kosmiczną. Z ostatnich plotek wynika, że deweloping gry miałaby przejąć firma Pandemic.

Fallout 3

W ofercie iTunes zadebiutowała ścieżka dźwiękowa z Fallout 3. Zestaw trzynastu utworów można zakupić za kwotę niespełna 13 dolarów. Więcej na ten temat na łamach oficjalnego bloga firmy Bethesda.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Hotel for Dogs

Patapon 2

Gardening Mama

Dynasty Warriors: Strikeforce

Mafia II

Fallout 3

Powerbike

RACE Pro

Moto GP 08

GTI Club+

Sacred 2: Fallen Angel

Fuel

Restaurant Empire 2

Shaun White Snowboarding

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

SimAnimals

Cartoon Network Universe: FusionFall

NASCAR Kart Racing

Ojciec chrzestny II

Empire: Total War

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry