Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2016, 14:22

autor: Draug

Wieści ze świata (Overwatch, Xbox One) 4/5/2016

Dziś piszemy o czasowym usunięciu Trybu Rankingowego z Overwatch oraz o udostępnieniu kolejnych 18 gier na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności w ciągu ostatniego miesiąca (m.in. Doom 3: BFG Edition i Rayman Origins). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Overwatch bez Trybu Rankingowego na starcie

Podsumowawszy uwagi nadesłane przez graczy w toku zamkniętych beta-testów, Blizzard Entertainment postanowił tymczasowo usunąć Tryb Rankingowy (ang. Competitive Play) z gry Overwatch. Mowa tu o wariancie rozgrywki dostępnym od 25. poziomu, w którym odpowiednio dobrane drużyny toczą „poważną” rywalizację w ramach trwających miesiąc sezonów. Wspomniany tryb nie będzie dostępny ani w trakcie otwartych beta-testów (5-9 maja), ani w dniu premiery gry (24 maja), ale zostanie przywrócony, gdy otrzyma stosowne poprawki.

Na XOne trafiły nowe gry z X360 (wsteczna kompatybilność)

Lista gier z konsoli Xbox 360 dostępnych również na Xboksie One dzięki funkcji wstecznej kompatybilności wydłużyła się w ciągu ostatniego miesiąca o kolejnych 18 pozycji. Mowa tu zarówno o małych „indykach” z Xbox Live Arcade, jak i bardziej znanych grach, takich jak Doom 3: BFG Edition, The Cave czy Rayman Origins. Oto pełne zestawienie nowości (w kolejności od najnowszych tytułów, oddanych do użytku wczoraj, do tych z początku kwietnia):

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2016-05-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch