Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Duke Nukem: Manhattan Project (PC)
OkładkaDuke Nukem: Manhattan Project (PC)

Duke Nukem: Manhattan Project

W Duke Nukem: Manhattan Project cofamy się nieco w czasie, do momentu gdy pewne tajemnicze osoby postanowiły odkryć nowe źródło radioaktywnej energii, gdy Duke zajęty był walką z obcymi najeźdźcami.

Akcji | platformówki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Duke Nukem: Manhattan Project Premiera

3cze2002

PC

23cze2010

X360

Gry podobne do Duke Nukem: Manhattan Project

Wild Metal Country

MDK

Wkurzony Kris

W Duke Nukem: Manhattan Project cofamy się nieco w czasie, do momentu gdy pewne tajemnicze osoby postanowiły odkryć nowe źródło radioaktywnej energii, gdy Duke zajęty był walką z obcymi najeźdźcami. Źródło to charakteryzowało się jednak jednym bardzo niebezpiecznym efektem ubocznym: w jego obecności ludzie mutowali zamieniając się w krwiożercze bestie. Gdy w końcu ten nieudany eksperyment doprowadził do zamknięcia całego podziemnego segmentu metra, rząd zdecydował się wezwać Duke Nukem. Gracz musi rzecz jasna pomóc w walce z niebezpiecznymi mutantami oraz odnaleźć i zniszczyć źródło promieniowania w podziemiach Nowego Yorku.

Do przejścia przygotowano osiem olbrzymich map rozgrywających się w nowojorskim Big Apple. Po drodze znajdujemy nowe rodzaje broni oraz power-upy bardzo przydatne w walce z wieloma przeciwnikami. Niespodzianką jest dostępność nowego rodzaju broni organicznej, siejącej prawdziwe spustoszenie w szeregach potworów. Całość wykonana jest w trójwymiarowej grafice z widokiem w perspektywie trzeciej osoby.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 1025 głosów czytelników.

Duke Nukem: Manhattan Project cena w dniu premiery: 79 PLN

Klasyfikacja PEGI Duke Nukem: Manhattan Project

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Duke Nukem: Manhattan Project Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC
X360