Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Ghostbusters: Sanctum of Slime (PC)

Ghostbusters: Sanctum of Slime

Dynamiczna zręcznościówka oparta na popularnej licencji filmowej. Jako tytułowi pogromcy duchów musimy zmierzyć się ze złymi zjawami. Akcja ukazana jest z kamery izometrycznej, a całość zaprojektowano głównie pod kątem trybu kooperacyjnego dla czterech osób.

Akcji | filmy | kooperacja

Okładka Ghostbusters: Sanctum of Slime (PC)

data premiery gry:

23mar2011

X360 PS3 PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ghostbusters: Sanctum of Slime to gra akcji osadzona w realiach Pogromców duchów, w której gracze tworzący czteroosobowy zespół podejmują walkę ze zjawami. Produkcja jest kontynuacją gry Ghostbusters: The Videogame, stworzonej w 2009 roku przez studio Terminal Reality. Sanctum of Slime zostało zaprojektowane przez chilijski zespół Wanako (Assault Heroes 2) z myślą o cyfrowej dystrybucji.

W nowej paranormalnej przygodzie gracze wcielają się w początkującego pogromcę duchów, którym kierowaliśmy już w Ghostbusters: The Videogame. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że produkcja różni się znacznie od swojej poprzedniczki. Zamiast typowej gry akcji TPP otrzymaliśmy strzelaninę prezentowaną z izometrycznego rzutu kamery. W grze nie brakuje epickich walk i ogromnych ektoplazmowych bossów. W wykonaniu misji i w starciach z nadprzyrodzonymi stworami gracze posługują się między innymi Ecto-4WD, czyli terenową wersją samochodu pogromców duchów.

Jedną z głównych atrakcji Ghostbusters: Sanctum of Slime jest czteroosobowy tryb kooperacji. Zmagania można toczyć zarówno z przyjaciółmi w tym samym pokoju, jak i przez Sieć. W grze spory nacisk położony został na zespołowe akcje. Bez zgranej drużyny nierzadko nie można pokonać danego fragmentu mapy, a walka z przeciwnikami jest znacznie utrudniona.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 58 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ghostbusters: Sanctum of Slime

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Ghostbusters: Sanctum of Slime

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Gra Ghostbusters: Sanctum of Slime już dostępna

wiadomość24 marca 2011

Posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 mogą już pobrać pełną wersję Ghostbusters: Sanctum of Slime – gry akcji osadzonej w realiach Pogromców Duchów, dostępnej jedynie w dystrybucji cyfrowej.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, Mass Effect 2, Magicka) 26/01/11
Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, Mass Effect 2, Magicka) 26/01/11

wiadomość26 stycznia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wznowieniu King’s Quest III, drugiej fazie beta testów MicroVolts, ścieżce dźwiękowej do Call of Duty: Black Ops, premierze pecetowej wersji gry Magicka, problemach z Mass Effect 2 na PS3, pierwszej rocznicy MAG, a także dwóch nowych produkcjach firmy Capcom. Zapraszamy do lektury.

Ghostbusters: Sanctum of Slime nawiedzi nas wiosną
Ghostbusters: Sanctum of Slime nawiedzi nas wiosną

wiadomość2 grudnia 2010

Gdy w sąsiedztwie dzieje się coś dziwnego, po kogo zadzwonicie? Po Pogromców Duchów, rzecz jasna. Kolejna okazja, by móc oczyścić kilka dzielnic wielkiego miasta z nadprzyrodzonego tałatajstwa nadejdzie wiosną wraz z grą Ghostbusters: Sanctum of Slime.

X360
PS3
PC