Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2011, 14:38

autor: Jiker

Wieści ze świata (Crysis 2, Dungeons, Dead Meets Lead) 23/03/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dungeons i Super Stardust HD, demie Dead Meets Lead, a także pierwszej łatce do Crysis 2. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dungeons i Super Stardust HD, demie Dead Meets Lead, a także pierwszej łatce do Crysis 2. Zapraszamy do lektury.

Dungeons

28 marca firmy Kalypso Media oraz Realmforge udostępnią płatny dodatek DLC do gry strategicznej Dungeons. W skład Into the Dark wejdą nowe misje, których przejście zajmie graczom około 90 minut, 10 otwartych map, a także 19 obiektów, uprzykrzających życie herosom. Cena DLC została ustalona na poziomie 3,99 dolarów. Do jego premiery dojdzie za sprawą platformy Steam.

Wieści ze świata (Crysis 2, Dungeons, Dead Meets Lead) 23/03/11 - ilustracja #1

Crysis 2

Mimo że do europejskiej premiery strzelaniny Crysis 2 pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, studio Crytek nie próżnuje. Właśnie opublikowało pierwszą łatkę do pecetowej wersji strzelaniny Crysis 2, dostępnej od wtorku na rynku amerykańskim. Usuwa ona szereg problemów z trybem sieciowym (m.in. nieprawidłowe wyświetlanie informacji o pingach), a także poprawia współpracę z niektórymi headsetami USB.

Steam

Platforma Steam doczekała się szerszej aktualizacji, za sprawą której wdrożono do niej m.in. usprawnienia w zakresie czatu głosowego. Zapewnia je kodek SILK (ten sam, z jakiego korzystają użytkownicy Skype’a).

Dead Meets Lead

Do premiery pecetowej gry akcji Dead Meets Lead dojdzie 3 maja, poinformowali przedstawiciele studia Keldyn Interactive. Z okazji ogłoszenia oficjalnej daty debiutu zdecydowali się oni również na udostępnienie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej jednopoziomowego dema gry, poruszającej popularny ostatnimi czasy temat żywych trupów.

Wieści ze świata (Crysis 2, Dungeons, Dead Meets Lead) 23/03/11 - ilustracja #2

Super Stardust HD

Jesteś posiadaczem strzelaniny Super Stardust HD, dostępnej na PlayStation 3? To z pewnością zainteresuje cię zapowiedź nowego dodatku DLC do jednej z produkcji studia Housemarque (pracującego ostatnio nad ciekawie zapowiadającą się zręcznościówką Outland). W jego skład wejdzie nowy tryb rozgrywki – Impact Mode. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dino D-Day

X-Men: Destiny

Operation Flashpoint: Red River

Dungeons

Dynasty Warriors 7

Rock of Ages

The Sims: Średniowiecze

Top Spin 4

WWE All Stars

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Nintendo 3DS - pierwsze starcie! Gramy!

Crysis 2 - zwiastun premierowy (PL)

The Conduit 2 - Environments Trailer

The Sims: Średniowiecze - już w sprzedaży

Europa Universalis III - Chronicles

Fireburst - Multiplayer Trailer

Operation Flashpoint: Red River - Taking The Hit

Portal 2 - panele

Ratchet & Clank: All 4 One - Story Trailer

Shift 2: Unleashed - Hot Lap

Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters

Super Hero Squad Online

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry